Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon nagyon aranyos meg minden belsőleg de nem igazán tetszik külsőre. Nem tudom, hogy mondjam meg. Ő eléggé nyomul, mit csináljak?

2021. jan. 3. 11:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, ahogy most leírtad. Legjobb az egyenes út.
2021. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mondjam el? De nem akarom megbántani. És mi van ha hónapok után meg megszeretem
2021. jan. 3. 12:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, de ha mégse, akkor csak feleslegesen hülyítetted. Nem biztos hogy az a jó megoldás.
2021. jan. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idősek vagytok? Mióta ismered?
2021. jan. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem tetszik külsőre? Ha nagyjából jó alakja van,az arca olyan átlagos, a haja ápolt stb akkor azért csaknem undorodnál tőle:D

Szerintem ismerd meg, addig ne utasítsd vissza. Én mindig így vagyok a fiúkkal,csak akkor vonzódok valakihez testileg is, ha már megkedvelem/megszeretem.

Szóval esetleg beszélgess vele kicsit, ismerd meg jobban, aztán meglátod,hogy hogy érzed magad vele. Úgysem kell/lehet valakivel csakúgy összejönni, a beszélgetésben még nincs semmi. Ha másnem, lesz egy plusz ismerősöd és kész:D

2021. jan. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó de már fél éve ismerem meg többször találkoztam vele
2021. jan. 3. 17:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát az más

Hogyan találkoztatok? Csak barátilag? És az biztos hogy bejössz neki?

2021. jan. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Szerintem igen mert sokat keres
2021. jan. 3. 17:28
 9/17 anonim ***** válasza:
Jó dolog, ha külsőre bejön (ezzel kezdődik az érdeklődés), de döntő az legyen, milyennek látod a belsőjét. A külső változik, változtatható, de a belső - kevésbé.
2021. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
De pont az hogy külsőre nem jön be belsőleg se csak az tetszik hogy kedves aranyos
2021. jan. 3. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!