Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek mit csináljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Van egy lányosztálytársam,imádom őt.Próbálkozok már nála jó ideje,mármint néha 'nekifutok'a dolognak.Elszoktam hívni de valami kamu indokkal,mármint szerintem kamu indokkal elutasítja a meghívást.Most nem is ez a lényeg hanem az,hogy itt a nyári szünet,..holnaptól nem találkozok vele:(és nem lesz alkalmam beszélgetni vele,de én nagyon szeretném ha legalább egyszer eljönne és meglátnánk,hogy jó volt-e a találkozó...ha egy kis esélyt adna arra,hogy jobban megismerjük egymást és aztán látnánk,hogy van-e tovább......Szeretném ezt is elmondani neki,meg egyenes lenni vele és a szemébe mondani a dolgokat,de így hogy nem találkozunk így nem tudom mi legyen:(((((.Légyszí segítsetek!Szerintetek mivel lehetne kihívni,mit kéne neki ebben a helyzetben írnom,hogy minimális esély legyen arra,hogy kijöjjön....

17F (Főként lányok válaszát várom,de írhat akárki)



2018. jún. 14. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy nem tudod elérni, ha ő nem szeretné, nem fog menni. Emberből van ő is, saját akarattal. Fogadd el!

Amúgy olyan után futni, aki állandóan kamuzik, egyáltalán nem éri meg. Csak magadból csinálsz hülyét és még jobban elüldözöd magadtól.

2018. jún. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy érdemes futni utána. de ha el is hívod, ne mondj neki semmi ilyen hülyeséget amit fentebb írtál, mert azzal csak mégjobban elrontod az egészet.
2018. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Nézd! Szerintem ő nem hiába mond nemet. Nem akarlak elkeseríteni, de ha ő nem akar találkozni, akkor ezt kár is erőltetni. Szerintem több dolog is lehet a háttérben, ami miatt elutasít: nem tetszel neki, nem akar barátkozni, titokban van barátja, más tetszik neki, a szülei ellenzik a találkozóit.

Egyetlen tippem van. Írj rá, kezdjetek el beszélgetni, várd meg amíg kialakul egy kis bizalom közöttetek, aztán hívd el újra. Ha nem akarja ekkor sem, akkor nem kell erőltetni. Ha igent mond és találkozol vele, akkor se támadd le az érzelmeiddel. Adj időt mindennek, legyél nyugodt és laza!


Remélem segíthettem!

2018. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!