Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebből már sosem lesz kiút?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből már sosem lesz kiút? örökre így marad? mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nagyon magányos vagyok. elmondani nem tudom mennyire..

Próbálkozok társkereső alkalmazásokon meg különböző oldalakon, de sehova nem jutok vele..Az az igazság hogy ha törlöm is magam majd újra regisztrálok szinte mindig csak ugyan azok a lányok sziveznek be. legyen az a badoo vagy a tinder. vagy vissza sem írnak.. A facebookos társkeresőt is kipróbáltam újdonság gyanánt. ott is 90 ből 2 jó ha válaszolt valamit. Vagy ha sikerűl beszélni egy normálissal akkor pár nap után annyiban marad a beszélgetés. Mindig csak a dagi. Azt érzem ezeken az oldalakon is hogy akikkel lelehet álni beszélgetni az inkább ez a molettebb lány kategória. Vagy az ország másik végén lakik de az is hasonlóan néz ki. Azt érzem a normális, szép lányok nem állnak le velem beszélgetni vagy válaszra sem méltatnak. Nem értem ezt az egészet miért megy ilyen nehezen a párkapcsolat keresés. jó ha félévente - évente van kapcsolatom pár hónapig.. de az nem oldalakról hanem mindig csak jött valahogy. Elvileg a külsőmmel nincsen probléma, halásból. Azt mondják hogy jóképű vagyok meg helyes. Nem tudom mi lehet a baj. Nagyon szeretném már magam elkötelezni ez szép, okos, értelmes, lány oldalán.. Mit tegyek?? Annyira rossz minden a lelkemnek ez a magányosság. :(



2021. jan. 16. 01:31
 1/5 A kérdező kommentje:
26 F
2021. jan. 16. 01:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lépj ki a fb-ból a valós életbe.
2021. jan. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tanácsolnám! Ismerkedj élőben!
2021. jan. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A szép értelmes lányok inkább élőben ismerkednek
2021. jan. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit tudnál adni egy szép, értelmes lánynak, hogy téged válasszon nem pedig egy másik szép értelmes fiut? Ha üres az életed és nincs mit adnod nem lesz kapcsolatod.
2021. jan. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!