Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van kiút ebből a helyzetből h...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van kiút ebből a helyzetből h újra tudjunk beszélni?

Figyelt kérdés

A helyzet igen furcsa de Még nekem is:D

Na tehát a helyzet az hogy régebben tetszett nekem egy lány aki egy másik városban lakik nem messze tőlem és néha láttuk/látjuk egymást fb jelöltem is vissza is jelölt nem sokkal utána.Nem írt úgy h nekem kellet vmit kitalálni vmit írni amivel el lehet kezdeni e gy hosszasabb beszélgetést.

Ki is találtam vmit rá is írtam meg dicsértem h jó a haja tetszik stb amit szeretnek..:D A dicséretből az jött le neki h tetszik nekem és erre csak annyit írt vissza h van barátom már.(De ugy hallottam h nincsen neki...) Kb 5 sort beszéltünk és az utolsó besz lényege az volt h majd beszélünk ha meglátjuk egy mást. Azóta nem is beszéltünk fb se (kb 2 hónapja (nyaralás,munka stb.. miatt). 1-2x már láttuk egymást a vonaton de nem köszönt igaz én sem mert nem számítottam ő rá és kicsit zavarba jöttem emiatt.:D (És Sztem nem is akart észre venni)


Kicsit tetszik még mindig de nem tudom h hogyan indítsam el újra a beszélgetést fb-n h ő is aktívabb legyen ő is érdeklődjön ..stb hogyan álljak neki szerintetek?

amúgy is kicsit hülyén is jön ki a dolog h fb írok neki és amikor láttam nem köszöntem neki.(ő is látott engemet biztos vagyok benne :D csak ö sem köszönt)ő17

nem sokára 19 leszek


2016. szept. 9. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:

hát.. Köszönni kellett volna.:)

De egyebkent egy próbát megér meg rairni, legy vele figyelmes stb.

Ha nem kérdez vissza valoszinuleg nem akar beszélgetni majd, de ezt ugy is latod meg erzed:)

2016. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen igen tudom de hat mostmar keso:D

A multkor feltettem neki am egy kerdes amikor beszeltunk h hany eves de arra nem valaszolt es nem is kerdezett semmit vissza.

2016. szept. 10. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!