Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anotalkról vélemény? Mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalkról vélemény? Mennyire érdemes ott ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 09:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Semennyire. Ha fiú vagy, fél óránként dob be egy lányt, ha lány vagy, mindenki csak perverzkedni akar. Persze vannak olyanok is rengetegen, akik csak trollkodnak, vagy fiú és lánynak adja ki magát.
2021. jan. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Nem érdemes. Régen azért lehetett rajta, most már tényleg nem.
2021. jan. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
94%

Csatlakozom az elsőhöz. Ha férfi vagy, kevés a lány/nő, és melegek is írnak. Ha nő vagy, özönlenek a férfiak. Rengetegen jelölik a saját nemüket nőnek, hogy több lánnyal tudjanak beszélgetni. Majdnem mindenki a bugyit akarja lecsalni, helyesen, normális írni nem tudnak, és a mondataik olyanok, mint amit valami robot hányt ki. Értem ezt arra, hogy:

"sya

mizu?"


"szia

beszélünk snapchaten?"


"Hello

Szex?"


"mizu? (mert minek is köszönni)

Akarsz pénzt keresni?"


"szia

kép?"


És a többi. Valaki valami olyasmivel kezdett a szia után, hogy az én ürülékemet adjam oda neki és saját magába felnyomja...


Katasztrófa. Természetesen vannak normális emberek. A baj az, hogy 5 ujjamon meg tudom számolni, hány olyan volt, aki nem szex- vagy erőszakos (érts ezalatt, alapvető, hogy szex vagy párkapcsolat lesz, olyan nincs, hogy csak beszélgetünk) párkapcsolatot, hanem csak feljött, beszélgetünk, aztán lehet lesz valami. Mindenki nyomja ezerrel, és néhány mondat után, úgy hogy a kedvenc színét nem tudom, máris facere, snapchatre (fogalmam nincs, mi a fene a snapchat), azonnal osszunk meg egymásról képet... rohamtempóban minden.


Én csak szimplán beszélgetni mentem fel, semmi másért. Erre legtöbben vagy mégis próbálkoznak, vagy kinyomnak.


Az meg a legviccesebb az egészben, hogy volt egy olyan figura, aki ugyanazt a szöveget írta és képet rakta be, amivel a gyakorin próbálkozott privát üzenetben, random elküldve nőneműeknek. Meg sem nézte, kinek küldte el, ugyanis 1 hónap alatt 3x írt rám ugyanazzal. Anotalkon megírtam neki, már unalmas a gyakorin is, erre rögtön kinyomott.

2021. jan. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Engedd el, nincs egy lány se, akit lánynak ír azok is fiúk csak ki akarják verni
2021. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%

Hát igazából ha lány vagy katasztrófa. Én egyszer kipróbáltam, hogy lánynak jelölöm magam, és tényleg a 99% olyan, mint amit a 3mas ír.


Viszont fiúként igaz, hogy sokat kell várni, de vannak időszakok, mikor rögön dob be (nem tudom mikor, és hogy állandó e). Ha viszont bedob, akkor onnantól nincs nehéz dolgod, szimplán nem kell megkérdezni a lányt, hog perverz e, vagy akar e szexelni, és máris kiemelkedtél a tömegből. Igaz, sajnos lehet, hog csak troll, nem jön be neked, de általában rohad messze laknak.

Összegezve, lányként nem ajánlom, fiúként megérhet egy próbát, de számíts rá, hogy ugyan megismerhetsz sok lányt, de nincs sok esély komoly kapcsolatra. De azt mondom, ha van időd, próbáld ki, mert nem veszthetsz vele semmit.

2021. jan. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Háát, nem teljesen reménytelen, de rohadt nagy szerencse kell hozzá. Nem írtad, hogy milyen nemű vagy és milyen neműt keresel, de megpróbálok a legjobb tudásom szerint válaszolni.

18 éves srác vagyok, szerintem biszexuális. Általában akkor megyek fel, ha magányosnak érzem magam, próbálkozok ott ismerkedni, barátkozni, meg javítani a szociális képességeimen (párkapcsolatom sose volt, barátom sincs túl sok, úgyhogy van hová fejlődni). Akik egyből perverzkedni akarnak, azokat már léptetem is tovább. Engem az nem érdekel.

Lányok esetén nem tudok túl sok okosat mondani, ugyanis az utóbbi időben alig találtam (kezdem úgy érezni, hogy kihaltak az oldalról). A Mindegy kategória csak fiúkat dob ki, ha meg Lányra állítom a szűrőt, akkor percekig csak tölt, utána meg feladom és átváltok Mindegyre. Ha néha mégis összejön, általában akkor se jutunk túl sokra. Egy lány volt, akivel tök jól eldumáltunk, de utána nem keresett (pedig adtam neki elérhetőséget). Egyébként egyszer tőlem egy lány kérdezte, hogy perverz vagyok –e, de őt is visszautasítottam.

Fiúkat legalább lehet találni. Sajnos 10-ből 9 perverz és engem az még mindig nem érdekel. Van, hogy csak félve mondom el a partneremnek, hogy bi vagyok, mert attól tartok, hogy rögtön egy kalap alá vesz a sok perverzzel. Viszont ritkán ugyan, de ki lehet fogni normálisakat is. Az a gond, hogy még ha találok is valakit, aki jófej és értelmes, akkor tuti, hogy az ország másik végén él. De azért nem teljesen reménytelen a helyzet. Meg vannak olyanok is, akikkel tök jól el lehet hülyülni és szóba se kerül az életkor/szexualitás. Egyébként találkoztam ott egy sráccal, akivel már több, mint fél éve levelezünk. Mondjuk az „csak” barátság, de ez nem baj. Sőt, nagyon jó, hogy tudunk így írogatni egymásnak.

Tehát van esélyed normális embereket kifogni, sőt akár lehet is onnan valami, de sok-sok próbálkozásra és szerencsére van szükség. Legalábbis én így látom.

2021. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, kipróbáltam az anotalkot, de nekem is ezek a gondjaim mint nektek, alig találok normálisakat.
2021. jan. 16. 14:02
 8/17 anonim ***** válasza:
És ha beállítod, hogy fiú vagy, és fiúkat keresel? Most igen, nem szép dolog, de a perverz fiúk vagy lányokat keresnek fiúként, vavy
2021. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%
Lánynak adják ki magukat, és lányt. (Elnézést, csak véletlen elküldtem a közepén)
2021. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Egyik barátnőm ott jött össze a mostani barátjával, lassan három éve együtt vannak. Tehát nem lehetetlen, de nem is mondom, hogy jó a kapcsolatuk. A srác sokáig kamuképeket küldött neki, aztán tavaly megcsalta, szóval nem értem, miért vannak még mindig együtt (vagy egyáltalán hogy jöhettek össze).

Ez csak egy példa, kezdj vele, amit szeretnél!

2021. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!