Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az igaz,hogy ma a legtöbben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz,hogy ma a legtöbben nem akarnak kapcsolatot mert túl nagy felelősség?

Figyelt kérdés

2021. jan. 17. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Házasságot meg gyereket nem akarnak, a hetyegéshez nem kell felelősség, az működik.
2021. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Thispain ***** válasza:
100%
Személyfüggő. Én kifogásként használnám.
2021. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő: én egy szakítás után bizonyos ideig tényleg nem akarok.
2021. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fiatalok max. a tanulmányaik miatt nem akarnak, de nem hiszem, hogy azért mert túl nagy felelősség lenne.
2021. jan. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elsővel, én is hasonlóan vagyok, nem akarok csak úgy azért kapcsolatot hogy menjen az idő és azért érezzem jól magam valamennyire,ezen túl vagyok. Komolyra várok, ameddig kell.

Én például azért nem vállalnék most kapcsolatot például mert nem vagyok jó állapotomban és tapasztaltam, hogy előbb magamat kell helyretennem, mert a kapcsolat bánja.

2021. jan. 18. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!