Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tapasztalatotok szerint a...

Tapasztalatotok szerint a tizenévesek (akik már nem kicsik, elvárják, hogy emberszámba vegyék őket, és akiktől cserébe viszont elvárható lenne némi felelősségtudat) mennyire veszik komolyan a koronavírussal kapcsolatos szabályozásokat, ajánlásokat?

Figyelt kérdés

2020. márc. 15. 10:07
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

A többség sajnos semennyire.

Egy részük úgy tesz, mintha vakáció lenne (kocsmaúrák, kolibulik stb.), más részük meg úgy, mintha csak brahiból szúrtak volna ki velük, és ez mennyire méltánytalan ("nem tettem semmi rosszat", "elvették az álmainkat" stb.)

2020. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%
Ez még hagyján, de a felnőttek sem. Egy forgalmas piacon vagyok kereskedő, hétfőtől nem megyek. Az emberek semmit sem változtattak a szokásaikon még most sem, ugyanolyan igénytelenül viselkednek, és nem tizenévesekről, hanem az 50+-os korosztályról beszélünk.
2020. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Kovács András Péter - Maradok. Itthon. (zenés karanténsláger)

https://www.youtube.com/watch?v=ZO-rpgTese0

2020. márc. 16. 22:44
 4/26 A kérdező kommentje:

"Vigyázzatok az öregeitekre, ahogy ők is vigyáztak rátok!"

[link]

2020. márc. 16. 23:05
 5/26 anonim ***** válasza:
96%
Tizenéves vagyok. A barátaim és én is komolyan vesszük, illetve minden ismerősöm a korosztályokban. Nekünk sem hiányzott egy ilyen, inkább lennénk iskolában. És ha nem vennénk komolyan, a szüleink tennének érte.
2020. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy vannak ilyen diákok meg ilyen szülők is!
2020. márc. 18. 20:06
 7/26 anonim ***** válasza:
50%
Tombol a neodada szóval szerintem agórafób lesz a következő ggeneráció.
2020. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
88%
Én is diák vagyok de mind mennénk szerintem iskolába inkább. Igen én is szívesebben mennék majd medencézni a barátnőimmel meg mozizni a haverokkal de én és a közeli barátaim felfogtuk hogy ez súlyos de még ha kiakarnék menni sem endegnék a süleim. Viszont tényleg vannak olyanok (osztálytársaim ) is akik folyton posztolják hogy éppen hogy isznak az egyik egri lepra telepen. Viszont úgy gondolom hogy nem a diákokkal van a legnagyobb baj hanem az idősekkel akik most hogy a fiatalok nincsenek az utcán mennek piacra ide Mari nénihez meg minden. Sajmos az én nagymamám is ilyen hiába mondjuk és tiltjuk hogy ne ő megy. Bár mostmár kezdi felfogni
2020. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
80%

Nézd ha az emberrel közlik, hogy itt az apokalipszis, hullanak az emberek, a sarkaiból fordul ki a világ és még a legokosabb vezető tudósok se tudják mi lesz a vége, mindenki másként reagál.


Tizenévesen pláne, de még felnőtt fejjel is sokan úgy reagálnak, hogy jó, akkor legalább utoljára együnk egy jót, rúgjunk be istentelenül és keféljünk mint a nyulak, mert lehet soha nem lesz rá már lehetőség, alig éltem még, annyi mindent ki akarok próbálni...


Van, aki csendes sokkban van, de ez nem jelenti azt, hogy ők felnőttebbek, ők is tizenévesek.


Hidd el, a kamaszok is értik mi van. Még a gyerekek is.

2020. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
97%
16 éves vagyok és hidd el nem veszem félvállról a helyzetet. Barátokkal nem járunk ki,tartjuk magunkat a szabályokhoz,elvégre a mi érdekünk hogy minél hamarabb eltűnjön a vírus !
2020. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!