Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Anyira idegesítő h nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyira idegesítő h nincs barátnőm 16 éves vagyok és még nem is csokólztam és rá jöttem h azért mert nem vagy helyes se jókepű és ez nagyon zavar 😒😒 szóval szerintetek, hogyan tudnám mag helyesebbnek érezni? Vagy kuldjek képet? Nem tom

Figyelt kérdés
tudjatok régebben azt éreztem h klasz pasi vagyok, de aztán ráj jöttem hogy nem! Mert ha az lennék tobb csaj követne istán vagy fb még csunyácska lányok se enyire banya rem lennék?? próbáltam fb csajozni de mindig valahól elrontam

#9ueiei
2020. ápr. 17. 23:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaj bocsanat kicsit torolnöm kellet nem vetem észre remelem lehet érteni!
2020. ápr. 17. 23:11
 2/10 anonim ***** válasza:
44%
külgyél képet
2020. ápr. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

honnan tudod, hogy ezért nincs senkid? nekem is van pár olyan ismerősöm, aki azt hiszi, azért nem talál senkit, mert "olyan ronda", közben meg leginkább a taszító belső tulajdonságai miatt van egyedül

de amúgy küldj képet, ha gondolod, és elmondom a véleményem

és akkor mi van, ha 16 évesen még nem csókolóztál? az égvilágon semmi. nem 50 vagy, nem kell kétségbe esni, hogy egyedül halsz meg

a jó kinézetet meg nem insta követőkben mérik. kicsit gyerekesen gondolkodsz, úgy vettem észre

2020. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Intelligencia negatív vagy, ne csodálkozz, ha írásban így nem szívesen ismerkednek veled.
2020. ápr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Jézus, a hülyeségnek tényleg nincsenek határai...


Ne instagrammon, meg ilyen vackokon próbálj ismerkedni! Tanulj meg komunikálni, menj oda egy lányhoz, aki szimpatikus, és kezdeményez beszélgetést.


Mindenkinek más tetszik, valaki azt mondja, hogy ronda vagy, másnak meg tetszel. Ne az alapján ítéld meg magad, hogy hányan követnek, mert az semmit sem ér.


Ja, és próbálj meg odafigyelni, hogy mit írsz. Nem kerget a tatár, igazán szánhatnál egy percet arra, hogy rendesen leírod a mondandódat, mert ezt alig lehet értelmezni.

2020. ápr. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
20 voltam az első csókomnál, és 21 mikor először lett párkapcsolatom. Semmivel nem vagy elkésve.
2020. ápr. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%
Én is 16 éves vagyok, csak lány. Én sem csókolóztam, és nem volt barátom se. Nekem is néha önbizalomhiányom van emiatt - de persze nem amiatt, hogy még nem volt semmi, hanem mert nem is lett volna rá lehetőségem. De ez van - fiatalok vagyunk, előttünk az élet, nem csak a külső számít. El fog jönni a te időd is, ahogy az enyém is.
2020. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja és küldj képet, igen!
2020. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

Ha nem nézel ki jól, nem vagy gazdag, vonzó, akkor intelligensen sem fogsz kelleni a lányoknak.


Az írásképed alapján nem vagy egy zseni, de szerintem csak éretlen vagy még ...


Egyszer majd csak rájössz, hogy nem a személyiséged miatt fogsz elkelni, hanem el kell játszani, hogy macsó vagy, extrovertált, meg persze elhitetni, hogy pénzes vagy..

Addig talán összejön valami, de egyébként kapcsolatra ne számíts

2020. ápr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
50%
16 eves lany vagyok, az en velemenyem az h sajnos nem adhatok az elso kommenteloknek igazat, mivel a mi korosztalyunk igenis megnezi h mennyi kovetoje van, kiket kovet, kik a baratai, es sajnos szamit. az ha nem vagy helyes az persze nem valami jo, es mivel ezen nem nagyon lehet valtoztatni, a belsoddel ugyanugy tudsz ervenyesulni es meg ami nagyon fontos a stilusod. legyen egy stilusod es nezz ki normalisan, mert minden nonek/lanynak olyan ferfi/fiu kell aki normalisan is tud kinezni, nem csak ocska szarba jar. nekem is nemreg volt az elso csokom, es en is aggodtam h tul keson, dee igazabol ez ellen nincs mit tenni. azert ha egy lany megkerdezi csokoloztal e mar valaha, kerlek mond azt h igen, mivel fontos nalunk a tapasztalat. senkinek sem kell egy olyan aki bena, tapasztalatlan, szarul is nez ki es meg helyesen se tud irni. persze van nalam is biztos 1-2 helyesirasi hiba, mindenkinel megesik, de probalj ra figyelni, mondjuk en akikkel beszeltem azok altalaban nem tudtak tokeletesen irni, szval ez nem a vilag vege, bocsi amugy ha kicsit kemenyebb voltam vagy valami, ez az en velemenyem, szedd ossze magad!
2021. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!