Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez elég jelzés egy fiúnak? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég jelzés egy fiúnak? Ha lehetne kettőnk közt valami, már lépett volna? 18/l

Figyelt kérdés

Adott egy 19 éves srác, aki edzőtársam. Nagyon sok lány oda van érte, de eléggé magának való és eddig egy kapcsolata volt, viszont elmondása szerint nem volt még szerelmes. Ősszel elég jóba lettünk, sok mindent elmondtunk egymásnak, együtt üdültünk egy hétig több csapattársammal együtt és ott is flörtölt velem, illetve többen is azt hitték, hogy együtt vagyunk, szinte “párként” kezeltek minket, ami néha már idegesítő volt mindkettőnknek. A haverjának mondta, hogy nagyon aranyos lány vagyok, és mennyire jól nézek ki stb. Viszont ahogy vége lett a hétnek, szinte semmit nem beszéltünk, mivel ő nem keresett, és én is csak egyszer érdeklődtem, hogy mi van vele. Akkor viszont ő is érdeklődött rólam, de kb. negyed órát chateltünk és ennyi.

Azt tudom, hogy előző barátnőjében leginkább az fogta meg, hogy mennyire érdeklődött iránta a lány, imponált neki, hogy sokszor kereste stb. Viszont én nem vagyok ez a típus, és nem akarok nyomulni, félek, hogy nem is akarna tőlem semmit. Nemtudom, keressem-e, vagy hagyjam az egészet...Kicsit azt érzem, hogy barátként kezelt, mert elmondta a nő ügyeit is, de közben mondta hogy mennyire felnéz rám, meg kölcsönösen flörtöltünk stb...szerintetek? Az biztos, hogy ő nem fog kezdeményezni, nem az a típus, (a zárkozottsaga miatt is) és még soha nem is kezdeményezett, mindig inkább a lányok hajtottak rá, ő meg élvezte.



2021. febr. 7. 13:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hívd el magatokhoz hogy segítsen arrébb raknia betonkeverőt mert hétvégén betonozni szeretnéd a szobádat :)
2021. febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Vicces, de tényleg felújítás van nálunk, úgyhogy még reális is lenne😂😂
2021. febr. 9. 22:19
 13/13 anonim ***** válasza:
:) akkor mire vársz
2021. febr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!