Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Hogyan jeleztek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan jeleztek? Milyen jelekre figyeljek oda, ha tetszem egy lánynak? Mi esne nektek jól, mikor menjen oda hozzátok a fiú?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és Azt nem tudom, hogy mire kell odafigyelnem hétköznapokon, amikor tömegközlekedésen megyek, hogy hogy nézzek, mosolyogjak rá egy lányra? Tudom, hogy pl, ha tetszem neki és szemezünk, akkor odamehetek hozzá, legalább is egy próbát megér. De rám még sosem mosolygott egy lány sem így az utcán vagy buszon. Tudom, hogy figyelni kell azokat az alkalmakat amikor segíthetek neki vagy előre engedhetem. Arra is gondoltam, hogy ha egyszer látok egy lányt a tömegközlekedésem és módom van rá mert közel van, akkor átadom neki a helyet, de sajna eddig még csak látni is nehezen láttam lányokat :/

Arra lennék kíváncsi, hogy hogy mire figyeljek még oda a napjaimban, a lányok kapcsán. A suliban sajna nincsenek lányok, csak a tömegközlekedés jöhet szóba, vagy pláza, utca.

Szeretnék már átélni egy pillanatot, amikor egy nap azért vagyok boldog, mert rám mosolygott egy lány, vagy mertem én rámosolyogni, vagy segíteni neki. :)


Válaszaitokat, tanácsaitokat előre is köszönöm!



2018. aug. 21. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Mosolyogj rá! Ha vissza mosolyog, vagy hirtrlen elfordul es szegenylos lesz. Akkor 80% hogy bejossz neki.
2018. aug. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ha elfordul azt ne vedd jelnek, mert lehet hogy csak zavarja hogy nézed....viszont hahosszasan néz, rád mosolyog vagy miután rád nézett közelebb megy hozzád akkor van esélyed nála ...
2018. aug. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Jó srácnak tűnsz, biztos találsz valakit, ne félj. Ha az utcán nagyon nem megy, akkor próbálkozz neten.

Vagy menj el egy parkba. Esetleg ismerősök révén ismerj meg valakit.

2018. aug. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amiket igy leirtal iszonyú cuki srácnak tűnsz, szval ne aggódj biztos talalsz majd vkit.

Egyébként tömegkozlekedesen annyira nem lehet ismerkedni sztem (mert ugye lehet h a következő megállónál leszáll a lány), de mondjuk ha nekem bejön egy srác általában csak szimplán sokat nézem őt, es ha rámnez megijedek es elnézek máshova.

Es en is tanácsolom hogy menj el egy parkba vagy esetleg boltban is lehet ismerkedni (segítesz neki összeszedni a vásárolni való cuccokat v ilyesmi). Szval sok szerencsét

2018. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Ha többször rádnéz, akkor mosolyogly rá, ha után visszamosolyog akkor nyert ügyed van ha nem érdekled, akkor úgyis elfordul.

Szerintem így nem lőhetsz mellé :)

2018. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor a buszon kinéztem az ablakon, a mellettünk lévő buszon pedig egy fiú nézett ki ugyanúgy. Ránéztem, rámnézett, rámkacsintott, én mosolyogtam, és aznap jó napom volt.

Csak mosolyogj mindenkire. Rendes srácnak tűnsz.


17l

2018. okt. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!