Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyek olyan fiú akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek olyan fiú akit a lányok kedvelnek?

Figyelt kérdés

A legnagyobb hátrány az ,hogy nem vagyok helyes,és hihába írják,majd itt a csajok, nem számit a külső,de igen is számit,nincsen nagy igényem

lényeg ,hogy adjon magára és igenylegyen,arányos legyen a test alkata az arcábol tükrözön a jó idulat csomo fiúnak,ilyen lányok kellenek,akkik helyesebbek és viccesebbek nálam!


Ezt persze meg értem ,hogy ha van két normális értek rendel rendelkező,fiu és az egyik helyesebb inkább azt választják szóval átlagos fiúként ,hogy tudnék ilyen csajal ősze jönni?

17f


2021. febr. 15. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem írtál magadról konkrétan semmit sem, csak hogy mit vársz. Ebből nem tudunk tanácsot adni. Nem fényképet kérek, de egy leírást magadról igazán adhatnál... Mik a hobbijaid, sportolsz-e, stb. Így sajnálom, de senki sem fog tudni segíteni barátom.
2021. febr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát beállsz ebbe a tipikus bu*zi sorba akkor biztos lesz valaki akinek kelleni fogsz gyorsan. De ne várj a lánytól sok mindent :D
2021. febr. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ácsnak tanulok, és elég jol meg alom a hejemet a szakmámban. Persze a mesterem szerint van még mit tanulnom de ha oda figyelek akár jó mester ember is válhat belolem.A hajam normális,3,4 hetente járok fodraszohoz, 2,3 naponta borotválkozok,arc maszkot is használok.Régebben fociztam de nem tetszet,így abba hagytam, most saját test súllyal edzek

Ha majd kinytnak az edző teremek ott edzenék átlagos a test alkatom .A hajam barna és a szemmem is,kevés miteszerem van, meg patanásom

Es szemüveges vagyok.F&f vászon nadrágot és mangos,resevered,meg van egy kető f&f ingem is ja és bőr cipőt de hordok polo inget is de azt annyi kitériumal ,hogy bör cipő helyet Big Star Velúr cipőt


Kedvesnek mondanám magamat és meg válogatom a barátaimat ez által csak kevés emberel barátkozok,ha valaki beszól ahoz mérten szolok visza neki,senkit sem piszkálok oknélkűl.Néhányszor vannak jó poényaim,de általábban csöndes vagyok,persze számomra érdekes emberekel,órákonát tudnék beszélgetni.néha olvasok könyvet is leginkabb,kirmit.Játszani nem igazán szertek de ha még is akkor a gta onlie,rdr2-on játszok.Filmek telén szeretem,a vigjátékokat,romantikus vigjátékokat azzon belül is a csak baratok cimu film a kedvencem de a krimiket is megnézem..unalmamban meg tik tokozni szoktam


Ennyit rolam

2021. febr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja egy masik profilomal irtam
2021. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hoppá
2021. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Figyelmetlen voltam..mindjárt másolom a szöveget
2021. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem vagy helyes mindenkinek relatív.. Az igényesség ha megvan (fogat mosol, rendezed az arcszőröd, jársz fodrászhoz, szép a bőröd stb) nálam már elég ok tud lenni arra, hogy valaki szimpatikus legyen. Nem mondom, hogy 10/10 és egyből bejön és bugyi le, de legalább ha ránézek tudom, hogy igényes magára.

Az adjon magára mindenkinek mást jelent. Valakinek a kreatívabb öltözködés a magára adás, másnak a sminkelés, harmadiknak meg a márkásabb ruhák.

Aranyos testalkata lehet valakinek 50 kilóval is meg 80 kilóval is. Egyéni megítélés kérdése, nem tudom neked mi tetszik.

A jó indulatú arcra azt tudom csak írni, hogy legyél te az az ok, amiért mosolyog.

A helyesség szintén mindenkinek más. Valakinek Belle Delphine a helyes (cuki), másnak Emma Watson jelképezi a nőiességet.

A viccesség meg intelligencia és humorérzék kérdése. Mondhatom azt magamra, hogy vicces vagyok, ha neked a morbid vicceim nem jönnek be.


Összefoglalva: fogalmazd meg pontosabban, hogy mi a f@szt akarsz.

2021. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ácsnak tanulok, és elég jol meg alom a hejemet a szakmámban. Persze a mesterem szerint van még mit tanulnom de ha oda figyelek akár jó mester ember is válhat belolem.A hajam normális,3,4 hetente járok fodraszohoz, 2,3 naponta borotválkozok,arc maszkot is használok.Régebben fociztam de nem tetszet,így abba hagytam, most saját test súllyal edzek


Ha majd kinytnak az edző teremek ott edzenék átlagos a test alkatom .A hajam barna és a szemmem is,kevés miteszerem van, meg patanásom


Es szemüveges vagyok.F&f vászon nadrágot és mangos,resevered,meg van egy kető f&f ingem is ja és bőr cipőt de hordok polo inget is de azt annyi kitériumal ,hogy bör cipő helyet Big Star Velúr cipőt



Kedvesnek mondanám magamat és meg válogatom a barátaimat ez által csak kevés emberel barátkozok,ha valaki beszól ahoz mérten szolok visza neki,senkit sem piszkálok oknélkűl.Néhányszor vannak jó poényaim,de általábban csöndes vagyok,persze számomra érdekes emberekel,órákonát tudnék beszélgetni.néha olvasok könyvet is leginkabb,kirmit.Játszani nem igazán szertek de ha még is akkor a gta onlie,rdr2-on játszok.Filmek telén szeretem,a vigjátékokat,romantikus vigjátékokat azzon belül is a csak baratok cimu film a kedvencem de a krimiket is megnézem..unalmamban meg tik tokozni szoktam

2021. febr. 15. 19:47
 9/12 A kérdező kommentje:

Hát nem f@szt,akarok!

Na ak egy olyan lányt akinek szép hosszú haja van a szine és nem zsiros nem töredezik le neki stb

Az arca legyen normális,ne legyen annyi miteszer,pantanása ha kell,szedje a szemmoldokét ne sminkelje magát és ne is


legyen mű körme

Olyan ruhaba járjon amibe jól érzi magát és ami jól áll neki


ennél jobban nem tudom meg foggalmazni

2021. febr. 15. 19:58
 10/12 anonim ***** válasza:
76%

Ez a baj.

Fix elvárásaid vannak, amit a lányok megérkeznek.

Húsdarabként válogatsz, mintha lovak lennének.

Az ilyenek szokták elhagyni azokat, akik betegek lesznek (pl. pajzsmirigy gondok), szülés után megváltozik a testük stb.


+ az is rossz pont, hogy meg akarod mondani, hogy nézzen ki... senki nem fog összejönni olyannal, aki már az elején kijelenti h nem lehet műköröm, rövid haj, ezt nem azt nem.


Változtass a gondolkodásmódodon és utána kezdj el párt keresni.

2021. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!