Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nappal életemben elsőnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nappal életemben elsőnek elutasítottak,hogy vészeljem át? Most nagyon rosszul érzem magam pedig tudom hogy pozitívan kell felfogni a dolgokat.

Figyelt kérdés
Az rátesz egy lapáttal hogy az osztálytársam.

2021. febr. 17. 13:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Fiú vagy lány vagy?
2021. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd el a döntést. Ettől nem leszel kevesebb ne így állj hozzá. Ez most nem sikerült ennyi.
2021. febr. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszthetünk mindenkinek. Neked sem tetszik minden lány, ugye?

Te is utasítottál már vissza lányt?

Attól, mert vki visszautasít, az nem azt jelenti, hogy te rossz ember volnál, vagy nem jóképű lennél, csak annak a lánynak más pasik az esetei.

Te is láttál már mondjuk, egy sokak által közkedvelt lányt, de neked nem tetszett, mert mondjuk a tulajdonságaiban, vagy a külsejébe láttál vmi kifogásolnivalót.

Neked is más csajok tetszenek.

Tessék továbblépni ezen a témán. :-)

2021. febr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
16/F vagyok,azt mondta maradjunk barátok....
2021. febr. 17. 15:41
 5/16 anonim ***** válasza:
39%

barát akkor is barát ha beteszi

by: "Legjobb fiúbarát"

2021. febr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
xD én nem olyan vagyok,de másnál biztos van ilyen. :DDD
2021. febr. 17. 15:45
 7/16 anonim ***** válasza:
28%
Jaja én sem olyan vagyok xD vicc az egész fiúbarát a lányoknál csak szólok xD Pontosan tudják hogy mire mennek, de azért megtartják őket...
2021. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én régóta szerelmes voltam belé,és nem mertem lépni,de összeszedtem annyira magam,hogy bevállaltam... mert ha nem próbálja meg az ember akkor se lesz belőle semmi.... akkor meg 100%
2021. febr. 17. 15:51
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
így van, keress gyorsan egy másikat
2021. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy számok törvénye, fogadd el és kész.

Tökösnek kell lenni és elfogadni a döntést, pláne hogy normális hozzáállással mondta el hogy nem szeretne tőled semmit a barátságon kívül.

2021. febr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!