Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Mit találtok vonzónak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit találtok vonzónak egy lányban?

Figyelt kérdés

Vannak tipikusan azok a lányok, akik lazán szinte bárkivel képesek kapcsolatot kialakítani. Nem tudom mi ez a képesség. Én eléggé mosolygós vagyok és energikus habár magamról nem szeretek annyira beszélni. Viszont nem megy. Valahogy minden ilyen dolog a friendzone-ba kerül.

A kérdésem az, hogy mit találtok egy lányban vonzónak, (erotikusnak), mi az ami azt az érzést kelti bennetek, hogy igen tőle akarok valamit. (és NEM egy éjszakás kalandot)

Legyszi dobjatok meg pár ötlettel, a trollok meg kerüljenek el. Kérlek.



2021. febr. 24. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

De beszélj magadról, és a mosolygós, energikus pont jó:D Törődő, kedves, érdeklődő

kb ennyi

2021. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem dobja oda magát minden jött mentnek, szóval nem egy r..anc.

Helyes tisztálkodik,ápolt,intelligens ugyanakkor nem nagyképű, egoista most már ezeket a dolgokat is néztem.

2021. febr. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyi elég, ha a lány rendes és kedves, meg olyannak szeret amilyen vagyok. Ugyanis egy ilyennel szeretnék hosszútávú kapcsolatot, nem olyannal aki minden nap idegesít, az agyamra megy, illetve meg akar változtatni (ez természetesen kölcsönös).
2021. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1 Igazából kifejezetten azert nem beszéltem magamról, mert a ti vélemenyetekre voltam kívancsi. Meg talán annyit hogy nehezen beszélek magamról és szeretem irányítani a beszélgetést. Mindig feltudok dobni egy témát.

Külsőleg...hát izmosabb, nagyobb combjaim vannak, de a felsőtestem viszonylag vékony.

Eleg lojalis vagyok. Nem tartom fontosnak, hogy korlátozzam a barátom.

2021. febr. 24. 21:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez lányomként változó.


28/F

2021. febr. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
* lányonként
2021. febr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy friendzonbe kerül? Te rakod abba?
2021. febr. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 October15 ***** válasza:
100%

Várjál csak. A vonzó és az erotikus nem ugyanazt jelenti. :D Neked nem kell kapásból erotikusnak lenni ahhoz, hogy vonzó legyél. Persze ártani nem árt de nem attól kerülsz friendzone-ba, hogy nem vagy erotikus / ne lennél az. :D Bocs de a férfi agy ennyire azért nem bonyolult [mármint egy agy szóval qrva bonyolult de na...] 3 dolognak kell teljesülnie: tetszi külsőre [kinda], teszik a személyisége [kinda], több-kevesebb esélyt látok arra, hogy összejöjjön.

Nyilván vannak kizáró tényezők. Pl. ha valakit 16 éves korában ismertem meg úgy hogy 26 voltam akkor lehet akármennyire szép [és szexi as hell már akkor is hátmég most :D ], akármennyire bejöhet a személyisége a harmadik kitétel nem teljesül mert a moralitásom közli, hogy bocsesz de noha jogilag ez tiszta sor és mint tudjuk neki amúgy is bejön ez a +10 év dolog de hát nekem nem adja a -10 év egy tinilány esetében. :D


Wait... tehát dominálni akarod a beszélgetést anélkül, hogy magadról elárulnál dolgokat? :D Na ez itt a probléma. Külön-külön ez a kettő működik mert a "jaj nehezen nyílok meg" az olyan protektív hülyéket mint én triggereli és csak azért is próbálkozik egy olyan bizalmi viszonyot összehozni ahol már hajlandó megnyilni. A másik is rendben van mert én egy témán belül szeretek és tudok is dominálni beszélgetést de témát kitalálni... :D Maradjunk annyiba, hogy tinicsajoknak a 20. századi városhierarchia vizsgálatok valszeg nem a legizgalmasabb téma úgy ever... :D + Amikor én ismerkedek akkor én ISMERKEDEK, nem arra vagyok kíváncsi, hogy mit hallgat, mi a kedbenc színe meg a rák tudja hanem pl az esetedben amint ez kiderülne, hogy domináns vagy de ezt arra használod, hogy ne kelljen magadról beszélned jönne a kérdés, hogy de hát mégis "Miért?". Amikor én a rákérdezek a miértre az nem úgy néz ki, hogy "Miért?" hanem általában előtte még van egy fél órás monológ / pszichoanalízis / általam elképzelt lehetséges vagy éppen kevésbé valószínűbb okok stb. [Mondjuk pont ebből a metódusból következik az sokszor, hogy noha viszonylag alaposan megismerek valakit a befektetett időhöz képest inkább barátság felé próbálok haladni mert az a benyomásom, hogy egyszerűen ha a megszerzett infók alapján bepróbálkoznék az morálisan erősen kérdéses lenne.] Úgyhogy nálam a barátnők általában már létező barátságból / qrva nagy véletlenből jönnek össze nem pedig az ismerkedési szakaszból.


Persze nyilván tizen pár évesen nem produkáltam ilyesmit, pontosabban de csak szr minőségben. :D Szóval azért kezeld a helyén a dolgot. Lényeg a lényeg: nem azon múlik a dolog, hogy "erotikus" vagy-e, ha már szánt rád némi időt akkor valszeg tetszettél neki külsőre, max azt érezte hogy "megközelíthetetlen" vagy / nem akarsz neki megnyílni -> nem akarod közelebb engedni -> így jelzed, hogy nem érdekled.

2021. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#9 Wow szépen összefoglaltad a dolgokat. Köszönöm a tanácsot és az időt amit rám szantál :)
2021. febr. 25. 08:48
 10/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a szemilyésége, gondolkozása ami megfog egy lányban. Igaz sokan inkább a külsőt mondanák nézzen ki minnél jobban de nálam ez nagyon kevés. Én sose voltam felszines és komoly kapcsolatot keresek mindig ilyenkor nem azt nézem hogy huu mennyire jó csaj meg huu mennyire lefeküdnék vele, aki komoly kapcsolatot keres annak nem a szex lesz az első gondolata.
2021. márc. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!