Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek,ilyen kinézettel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek,ilyen kinézettel tudnék csajozni?

Figyelt kérdés

Ez nem önsajnáltatás!Hannem az igazság..miszerint,nem tudonék ősze jönni egy normális kinézetű,aranyos lányal

Ha küldök privátba,egy képet elmondanátok,a véleményeteket rólam? Itt gondolok arra hogy helyesnek/átlagosnak gondoltok vagy milyen embernek és ezzel a kinézetel tudok csajozni? Tudom ez egy kicsit fura de érdekel a véleményetek

Kérek kort és nemet köszi ☺



2021. márc. 6. 22:59
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
Küldd nyugodtan, a végén még kiderül hogy sokak szerint 10/10-es vagy :D
2021. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Hat azt nem mondam😂
2021. márc. 7. 11:17
 23/42 A kérdező kommentje:
De tessék elkuldtem🙂
2021. márc. 7. 11:18
 24/42 anonim ***** válasza:
Szia, küldd nyugodtan!😊 19/L
2021. márc. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

Kész (;

Csak ha,ennyien írtátok ,hogy nincsen semmi baj,a külsőmmel akkor miért,nem akkar tőlem egy bizonyos lány,semmit🥺?

viccelődik velem,de úgy aranyosan..de vannak kicsit komolyab témák Egyépként párnapja írtam rá fb-en úgy pénteken és tegnap én kerestem..ma nem fogom

2021. márc. 7. 12:57
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként*

És attól még mert nem akar tőled valaki valamit az nem jelent semmit:D

És amivel nincs baj, az nem biztos hogy jó is :o

2021. márc. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

"És amivel nincs baj, az nem biztos hogy jó is"

Ezt ,hogy érteted ja és köszi a nyelvtan leckét😁

2021. márc. 7. 13:09
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

Arra célzott, hogy lehet nem úgy nézel ki mint a sátán, de nem is úgy mint -valami jól kinéző híres amerikai férfiszínész neve-.


Nincs baj a külsőddel, de nem vagy 10/10-es, máshogy nem tudom megfogalmazni :D


Szerintem korrekt a külsőd, ha kiszeretnéd maxolni, akkor irány az edzőterem. (Illetve most nem, most csak otthon tudsz edzeni, de érted a célzást.)

2021. márc. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim válasza:
100%
Minden kinézettel lehet csajozni/pasizni csak az a lényeg hogy önmagadat add
2021. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Értem köszi mindenkinek!
2021. márc. 7. 21:26
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!