Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok,miért ilyenek??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok,miért ilyenek??

Figyelt kérdés

Szóval adót egy -tök normális kinézetű lány,aki valamennyire szép és jó az alakja is!De válagotos..és nem éri be,egy átlagos,de okos,humoros sráccal.Kérdem én miért nem?


Mert a lányok mindig azt mondják ,hogy a külső annyira nem számít inkább a szemilyésege a fontosabb én csak azt nem értem lányok!! Miért nem lehet őszintén egyenesen elmondani, hogy számít a külső??? Meg értjük azt ,hogy inkább ti is olyan fiuval vagytok akihez vonzotok és jóképűnek tartjátok...


Egy két haver szerint ne próbálkozak be ilyen lányoknál mert csak nekem lesz rossz és van benne valami..most rossz ember lennék ,hogy olyan lányal szeretnék lenni aki nekem egy kicsit tetszik kívülről is??

Mert egy fiúnak jóképűnek kell lenni macsónak és egyszere szerénynek és érzékenynek komolyának,humorosnak okosnak de még is izmosnak

Nem lányok?ez a tökéletes pasi..akikkel szóba álltok,örömmel oda adjatok a telefonszámotokat de az olyan fiúk mint én nem jók..🙄🥺


Akik lehet nem olyan nagy dumások de viszont a félkarunkat oda adnák értetek és nem aláznak meg mások elöt


Nyugodtan írjatok le csajok nektek számít a kinézet? Hogy helyes legyen egy fiú stb stb??



Ám az ilyen lányok tetszenek csak tuti én nem nekik..😔 itt a link én csak átlagosan -jo életet szeretnek meg egy olyan lányt akinek tetszek minden szempontból és nekem is ő..KI HANGSÚLYOZOM NEM SZERTNÉK SENKIT SE MEGBÁNTANI ÉN CSAK LEÍRTAM IDE A VÉLEMÉNYEM



[link]



2021. márc. 15. 23:45
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
9es nem vagyok igénytelen csak az arcom nem tetszik ennyi és azt meg tudom érteni hogy olyan fiúval van aki neki tetszik
2021. márc. 16. 00:04
 12/30 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez a kegyetlen álatvilàg ilyen válogatőssá alakïtotta őket. Nem véletlen van sok szűz felnőtt ferfi. Ellenben a lányok, nők azzal és akkor csináljàk, amikor csak akarjàk. Cserébe viszont hamarabb ráncosodnak, míg te még sármos legény lehetsz 50-60 évesen is. Jó anyagiakra meg majd ugranak mind.
2021. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog válogatás nélkül összejönni senkivel, legyen szó akármelyik nemről. És ez szerintem nem is baj, nem kell túlzásokba esni. Te sem jönnél össze olyannal, aki nem tetszik neked, egy olyan lány miért tenné, akinek meg mondjuk te nem tetszel? Csak meg kell találni azt, akinek bejössz. Ha valóban teszel is érte és nem csak siránkozol, akkor meg is fogod
2021. márc. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:

Igen ebben igazad van utolsó! De mindig a lányok választanak hogy kikkel jönnek össze...ők válogathatnak mi fiúk miért nem??


Vagy ha én össze jövök egy kicsit előnytelen külsejű lányal nem akarók kategorizálni nem ítélek el senkit a külseje alapján én nem válogathatok?

2021. márc. 16. 10:20
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne válogathatnál? Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy a nőkre ezer pasi jut, akik közül válogatnak, a pasiknak meg jó, ha egy nő jut, nem még válogatni...
2021. márc. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak is válogathatnak, mindkét nemnek lehetnek igényei.
2021. márc. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
100%
Figyelj! Senki nem fog olyannal ősze jönni aki nem tetszik neki fogalmazzunk így. Aki nem a zsanere, nem fogta meg benne semmi. Lehet jó humora van meg el lehet vele beszélgetni de az csak egy dolog! Sajnos tapasztalatból mondom engem lassan 2 éve zaklat egy 39 éves Ferfi! Kigyurt, jó humorú nem az a csajozós típus mármint aki még csalna de nekem nem jön be! Nem a testével van gond hanem nincs benne semmi olyan ami még fogott volna! Sajnos zaklatás ig fajult a dolog mivel nem érti meg, hogy neem akarok tőle semmit!!!
2021. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
82%

Utolsó ha jól értem téged egy tizenévest zaklat egy közel 40-es férfi?

Jó lenne valakinek szólnod mielőtt még nagyobb baj lesz.

2021. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
71%
Bocsi át írt 1-2szot a telefonom! Fordított helyzetben te sem jönnél ősze olyan lánnyal aki nem tetszik neked külsőre mert de a külső legelőször a lényeg!! Aki azt mondja, hogy nem az hazudik!!! Te meg csokolnal, meg fogad olyannak a kezét akitől 'roszil vagy'? Ne haragudj a durva szóért de szebben nem lehet le írni! Nem hiszem! Nezelodj és járj nyitott szemmel! ;)
2021. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
100%
18 nem vagyok tízen éves inkább 29...:) Csak a saját tapasztalatomat írtam le!!! Idáig is fajulhat ha valaki nem veszi a lapot!
2021. márc. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!