Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok,miért ilyenek??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok,miért ilyenek??

Figyelt kérdés

Szóval adót egy -tök normális kinézetű lány,aki valamennyire szép és jó az alakja is!De válagotos..és nem éri be,egy átlagos,de okos,humoros sráccal.Kérdem én miért nem?


Mert a lányok mindig azt mondják ,hogy a külső annyira nem számít inkább a szemilyésege a fontosabb én csak azt nem értem lányok!! Miért nem lehet őszintén egyenesen elmondani, hogy számít a külső??? Meg értjük azt ,hogy inkább ti is olyan fiuval vagytok akihez vonzotok és jóképűnek tartjátok...


Egy két haver szerint ne próbálkozak be ilyen lányoknál mert csak nekem lesz rossz és van benne valami..most rossz ember lennék ,hogy olyan lányal szeretnék lenni aki nekem egy kicsit tetszik kívülről is??

Mert egy fiúnak jóképűnek kell lenni macsónak és egyszere szerénynek és érzékenynek komolyának,humorosnak okosnak de még is izmosnak

Nem lányok?ez a tökéletes pasi..akikkel szóba álltok,örömmel oda adjatok a telefonszámotokat de az olyan fiúk mint én nem jók..🙄🥺


Akik lehet nem olyan nagy dumások de viszont a félkarunkat oda adnák értetek és nem aláznak meg mások elöt


Nyugodtan írjatok le csajok nektek számít a kinézet? Hogy helyes legyen egy fiú stb stb??



Ám az ilyen lányok tetszenek csak tuti én nem nekik..😔 itt a link én csak átlagosan -jo életet szeretnek meg egy olyan lányt akinek tetszek minden szempontból és nekem is ő..KI HANGSÚLYOZOM NEM SZERTNÉK SENKIT SE MEGBÁNTANI ÉN CSAK LEÍRTAM IDE A VÉLEMÉNYEM



[link]



2021. márc. 15. 23:45
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De honnét lehet eldönteni hogy tetszek egy ismeretlen lánynak? Ők ezt,hogy mutatják ki?
2021. márc. 16. 16:06
 22/30 anonim válasza:
74%
Nekem csak úgy random megtetszenek a fiúk, nem mindig a külső miatt.
2021. márc. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
De mivel mutatjátok ki lányok, hogy tetszik nektek egy fiú?
2021. márc. 16. 19:36
 24/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez lánytól függ. Van aki sehogy, van aki csak rád mosolyog, van aki keresi a társaságod.
2021. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Értem köszi ilyen velem 1szer sem történt 😂
2021. márc. 16. 21:58
 26/30 anonim válasza:
92%

Az eredeti monológra válaszolnék, bár látom azóta a kérdező még tett fel kérdéseket.

1. Persze, hogy számít a külső. Természetesen hosszútávon a személyiség a fontos, de az ismerkedés kezdetén a kinézet az ami megfog. DE és most jön a de. Ez nem azt jelenti, hogy kevésbé helyes srácok ássák el magukat és ne is próbáljanak ismerkedni. Lehet, hogy ami az egyik lánynál kizáró ok, az a másiknak nagyon is vonzó.

2. Sosem értettem ezt a "válogatós" jelzőt, már ami a párkeresést illeti. Miért jó néhány srácnak, ha egy lány nem azért van velük mert szereti őket, hanem azért mert nem talált jobbat? Hadd döntésem el, hogy ki tetszik és ki nem, nem fogok egy fiúval csak azért összejönni mert nem akadt jobb. Ha ez néhány ember szemében azt jelenti, hogy válogatós vagyok, ám legyen.

2021. márc. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

„ de az olyan fiúk mint én nem jók..🙄🥺” „ Ám az ilyen lányok tetszenek csak tuti én nem nekik..😔”

Na még egy ‘pick me boy’.


Amúgy a legelején számít valamennyire a kinézet , viszont a kisugárzás és a személyiség még mindig fontosabb. Sokkal többet ér egy átlagos kinézetű, jólnevelt, intelligens, tisztelettudó fiú, mint egy tuskó szépfiú.

Szerintem nem is a kinézeteddel vannak problémák. Legyél magabiztosabb és nyitottabb. ( Az sem ártana, hogyha nem sajnáltatnád magad, mert nagyon visszataszító.)

2021. márc. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
Huszonhetes jól mondja!
2021. márc. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hogyan érjen el hogy több önbizalmam legyen?
2021. márc. 18. 15:44
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azért nem ilyen egyszerű megválaszolni. Csakis te tudsz magadon változtatni, szóval erre neked kell rájönnöd.
2021. márc. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!