Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányok,miért ilyenek??

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok,miért ilyenek??

Figyelt kérdés

Szóval adót egy -tök normális kinézetű lány,aki valamennyire szép és jó az alakja is!De válagotos..és nem éri be,egy átlagos,de okos,humoros sráccal.Kérdem én miért nem?


Mert a lányok mindig azt mondják ,hogy a külső annyira nem számít inkább a szemilyésege a fontosabb én csak azt nem értem lányok!! Miért nem lehet őszintén egyenesen elmondani, hogy számít a külső??? Meg értjük azt ,hogy inkább ti is olyan fiuval vagytok akihez vonzotok és jóképűnek tartjátok...


Egy két haver szerint ne próbálkozak be ilyen lányoknál mert csak nekem lesz rossz és van benne valami..most rossz ember lennék ,hogy olyan lányal szeretnék lenni aki nekem egy kicsit tetszik kívülről is??

Mert egy fiúnak jóképűnek kell lenni macsónak és egyszere szerénynek és érzékenynek komolyának,humorosnak okosnak de még is izmosnak

Nem lányok?ez a tökéletes pasi..akikkel szóba álltok,örömmel oda adjatok a telefonszámotokat de az olyan fiúk mint én nem jók..🙄🥺


Akik lehet nem olyan nagy dumások de viszont a félkarunkat oda adnák értetek és nem aláznak meg mások elöt


Nyugodtan írjatok le csajok nektek számít a kinézet? Hogy helyes legyen egy fiú stb stb??



Ám az ilyen lányok tetszenek csak tuti én nem nekik..😔 itt a link én csak átlagosan -jo életet szeretnek meg egy olyan lányt akinek tetszek minden szempontból és nekem is ő..KI HANGSÚLYOZOM NEM SZERTNÉK SENKIT SE MEGBÁNTANI ÉN CSAK LEÍRTAM IDE A VÉLEMÉNYEM



[link]



2021. márc. 15. 23:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Hiszti meg általánosítás,ezzel tutira nem fogsz becsajozni.
2021. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én csak kérdeztem
2021. márc. 15. 23:50
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Te közelednél egy olyan lányhoz aki neked nem jön be külsöre? A leirtak alapján nem hiszem. De a lányoktól ezt elvárod. Had legyen mindenkinek saját értékrendje, fogadd el, hogy nem jöhetsz be mindenkinek.

És a lányoknak sem csak a magas kockás hasú pasik kellenek, de fontos hogy vonzónak találják. És amúgy megjegyzem az hogy itt sírsz nem vonzó

2021. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem választhatjuk meg, hogy kihez vonzódunk. Nem tehet róla, ha nem tetszesz neki.

Az más dolog, hogy esélyt sem ad, hogy a belső tulajdonságaiddal bizonyíts, de ennek is számtalan oka lehet. Jönni fog majd egyszer egy lány, akit majd szeretsz és ő is szeretni fog téged.

2021. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kimondhatatlanul tetszik a barátom. Ez azt jelentené, hogy én is olyan lány vagyok, amilyenekkel neked bajod van? 🤔 (Igaz, csak szerintem hihetetlen jó pasi, ő sokáig tiltakozott, mikor ezt mondtam rá.)
2021. márc. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el amit kiírtál:

-"Meg értjük azt ,hogy inkább ti is olyan fiuval vagytok akihez vonzotok és jóképűnek tartjátok" ...-ezért

-"most rossz ember lennék ,hogy olyan lányal szeretnék lenni aki nekem egy kicsit tetszik kívülről is??"-nem, nem lennél, csak olyan, mint a "lányok"

Én sem szeretnélem megbántani, de nincsen önbizalmad, ne a lányokat próbáld megérteni, hanem ezen dolgozz.

Nem ismered az összes lányt a világon, valószínűleg egy lány miatt alkottál ilyen véleményt. Kérdezd meg tőle, hogy miért nem jössz be neki, ő hasznosabb dolgokat tud mondani itt bárkinél. :)

2021. márc. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! Ide nem akartam ki írni ezt a kérdést mért ez tényleg nem jelent vonzó jelemre csak elszomorít, hogy én nem élhetek egy olyan lányal aki nekem kívülről tetszik de teljes mértékben megtudom érteni a lányokat, hogy inkább a helyesebb palit választják
2021. márc. 15. 23:57
 8/30 A kérdező kommentje:
6os mind1 nem akarom zavarni ő neki csak egy barát vagyok
2021. márc. 15. 23:59
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj... Te olyan lánnyal akarsz lenni aki neked tetszik. A lány meg olyan sráccal aki neki tetszik. Úgyhogy ne háborodj fel, hogy a lányoknak is vannak elvárásaid.

Amúgy meg biztos van olyan lány akinek tetszel külsőleg, ha nem nézel ki nagyon igénytelenül, akkor nem lehetsz objektívan ronda.

2021. márc. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
5os értelmezd jobban a szöveget nem írtam...nekem magamal van a bajom nem a lányokal..
2021. márc. 16. 00:01
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!