Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen ha beszéltél valakive...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen ha beszéltél valakivel, de már régóta nem beszéltek akkor a tinder megszakítja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
November óta nem beszéltünk a sráccal ma néztem, és már nem állunk párba. Állítólag nem Ő szedett szét minket, ami érdekes mert nem is én.

2021. márc. 16. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő szedett szét,csak előadja magát
2021. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is ettől tartottam.
2021. márc. 16. 09:26
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk ez jó dolog, ha ebben nem öszinte másban sem lett volna az.

Örülj inkább

2021. márc. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Átmentünk messengerre, ott beszélünk egész a mai napig, csak nem értem ebbe miért kell hazudni.
2021. márc. 16. 09:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azon gondolkozz el ha egy ilyen apróságban hazudik akkor mennyire megbizható. Alkalmi kapcsolatnál többre nem igen alkalmas
2021. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos ez jutott nekem is eszembe.
2021. márc. 16. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak letörölte magát mert már kevés volt a match és újraregelt hogy tiszta lappal indulhasson, sokan csinálják ezt. És akkor eltűnik a listádból pedig nem unmatchelt
2021. márc. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ma van pontosan 5 hete, hogy Tinderről Messengerre mentünk át egy sráccal. Ma délelőtt még ott volt a profil. Este már nem. Nem tudom, mi történt. Lehet, hogy 5 hét után törli automatikusan a Tinder (?). Vagy törölte magát. Vagy szétválasztott...
2021. ápr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!