Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan fogadjam elmagamat? Ho...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam elmagamat? Hogyan legyen több önbizalmam? 17f

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és egyszer sem volt még barátnőm ez által nem is csókolóztam gáz vagy nem gáz sajnos még nem volt ilyen dologban részem..🙄


Egyáltalán nem tálalom magamat helyesnek pedig elkezdtem sportolni és az étkezésre is oda figyelek


A testemen észre vettem egy kis változást de az arcom ugyan olyan ocsmány mint volt..😔


Mit tanácsoltok, hogyan fogadjam el magamat ?


2021. márc. 22. 12:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Lépj túl a külsőségeken.

Másrészt mi nem tetszik az arcodon? Helyes táplálkozás, sok folyadék, arcápolási rutin (vagy kozmetikus). Ha van szakállad akkor azt formába hozni és egy jó frizura is sokat segíthet még.

2021. márc. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
figyelj nekem nagyon sok ismerősöm lassan 25 évesek és még mindig nem találtak rá senkire:D! Szeretni kell saját magadat! Biztos vagyok benne hogy szép lány vagy! Arcra van sok hidratáló krém ami sokat segít! 1es írta igyál sok vizet, helyes táplálkozás fontos! Használj tonikot, tisztító krémet, segít a pattanások ellen:D Öltözködj színesebben, sminkelj de ne túlságosan pl: szempillaspirál, pirosító elég az:D! Alakodat ha edzel és egészségesen téplálkozol nyárra jó lesz! Ajánlani tudom Chloe Ting 2week shred! Chloe Tingnek az oldalán vannak nagyon jó receptek amik nagyon finomak és nem tartalmaz sok kalóriát:D
2021. márc. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!