Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy ennyire nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ennyire nincs önbizalmam? 20/F

Figyelt kérdés
Alapjában jól nézek ki de nem akartam egyáltalán kapcsolatot eddig és még mindig szűz vagyok. Viszont nem mernék kezdeményezni kitudja mennyire jól kinéző lányoknál mert kevésnek érezném magam hozzájuk hogy nem szexeltem még, introvertaltabb lányoknál simábban tudnék akik olyanok mint én de nem feltétlen vonzanak.
2021. márc. 14. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
Teljesen normális. Ezzel nem oldasz meg semmit hogy ezt kiírod. Ha nincs önbizalmad vagy bármivel elégedetlen vagy akkor tenned kell érte hogy más legyen. Szomorú hogy 20éves vagy és a lányokban a szexet látod. Valszeg ezért nem minden okés🤔
2021. márc. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Te valamit félre értettél

Nem sexre megyek. Úgy értettem kevésnek érezném magam ha arra kerül a sor.

2021. márc. 14. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig akkor is érdemes próbálkoznod. Introvertáltabbakkal is próbálkozz, elég csak barátkoznod velük.
2021. márc. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2021. márc. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Thispain ***** válasza:

Biztos vagy abban, hogy egy jól kinéző csaj meghódításához feltétel az, hogy legyen egy aktusod régebbről?


Ha igen, miért baj, ha nincs?

2021. márc. 15. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert miért nincs, mit gondol majd a lány? Sok lányt nem érdekel, de azért sokat igen, hogy ne szűz legyen a férfi felnőtt korára. Most hogy mindenki szociális fóbiás, már tök mindegy. De amikor még a legtöbben nem voltak azok, akkor még lehetett tudni, hogy kivel nem stimmel valami. Mondjuk az ilyenek mellett szóljon, hogy szerencsétlenek a legtöbb esetben nem maguktól voltak ilyenek, hanem ilyenné nevelték őket.
2021. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Önbizalomhiány nagy gond, a csajok nem szeretik a mimóza faszikat. Egy erős kisugárzással nyert ügyed lenne, főleg ha nem vagy ronda és nem dadognál, amikor leszólítod a csajt.

Próbálkozni kell, ha elutasítanak ne add fel, csak tanulj a hibáidból.

2021. márc. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Minden új partnerrel kicsit más a szex, mert mindannyian különbözőek vagyunk. Persze a tapasztalat és a gyakorlat segít abban, hogy jó legyen. De nem kell ennyire túlmisztifikálni a dolgot - az ismerkedés azért van, hogy jól érezd magad egy másik ember társaságában, nem azért, hogy hosszas küzdelmek árán "megszerezz" valakit egy életre.
2021. márc. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden fejben dől el. Nállam a spártai mód vált be, rákényszerítettem magam. Így jutottam el oda, hogy ma már akár teljesen idegen nőkhöz is oda merek menni. Kib@szott fájdalmas elösször, de aztán megszokod.
2021. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!