Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogszabályzós lányok! Akadályo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogszabályzós lányok! Akadályoz fiúzásban titeket a fogászati segédeszköz?

Figyelt kérdés
Kinek milyen tapasztalatai vannak? Meg sem szólítanak? Tudjátok vagy csak sejtitek, hogy ez zavarja őket? Esetleg csak ha csókra kerül a sor, akkor kellemetlen? Kire haragszotok főleg: fogorvos, szülők, ti magatok vagy az a fiú, aki nem fogad így el? Szerintem semmi ciki nincs benne, sőt van akit szexibbé tesz, szóval bátorság! Kort is írjatok, és hogy mióta vagy meddig kell viselnetek!

2021. márc. 30. 21:25
1 2
 11/19 Istvan485 ***** válasza:
82%
Én sem próbáltam de szívesén ki próbálnál titokba is !!! Akár támogatás formajaban!!!!
2021. jún. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok és azt zapasztalom hogy swnkit nem érdekel hogy fogszabályzóm van. Már teljesen megszokott semmi gáz nincs benne. Eddig még csak pozitív visszajelzést kaptam hogy rá amúgy.
2021. jún. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
#10es nem akarok ünneprontó lenni de teljesen ugyanolyan. A fogszabályzó a fogakon van aminek nem sok szereoe van csókolózásnál. Semmi nem érződik belőle.
2021. jún. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
97%
Lány vagyok. Nem az zavar, hogy fogszabályzóm van, hanem hogy gumit is kell viselnem az alsó és felső fogaim között. Távolról úgy néz ki, mintha vámpírfogam lenne. Gondolom, ez nem hátrány annak, akinek bejön a vámpírfog. De tapasztalatom szerint a vámpírrajongók inkább Twilightot néznek, minthogy szóba álljanak egy fogszabályzós lánnyal. És persze ha csak ezért a vámpírfogszabályzóért jövök be valakinek, akkor nemigen vágyok vele való kapcsolatért.
2021. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Habosra vert fos ***** válasza:
97%
én is fiú vagyok, szerintem cuki (nem, nem írtam el, nem ciki, hanem cuki) a fogszabályzó
2021. szept. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nemrég került le. Hiányzik, hogy őszinte legyek :D

Megszólítottak akkor is, nem zavart senkit, nem volt kellemetlen, nem haragudtam senkire, sosem éreztem cikinek.

2021. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
96%

Én nemrég láttam 18-20 körüli nőt, akinek volt fogszabályzoja.

Nekem nagyon tetszett.

2021. nov. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
100%
én fogszabályzóslány vagyok. Amikor 1. nap mentem be az iskolába féltem h esetleg valaki e miatt piszkálni fognak. És meglepő módon mindenkinek nagyon tetszett. Még nekem is. És a fiúkat se ,,hátráltataja" meg. ;)
2021. nov. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
A fogszabályzó szexi!!!
2022. jan. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!