Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire volna szükség ahhoz,...

Mire volna szükség ahhoz, hogy saját gyógyászati segédeszköz boltot nyisson az ember?

Figyelt kérdés

Egészségügyi főiskolai végzettséggel rendelkezem, lehúztam pár évet az egészségügyben és az alapellátásban, dolgoztam állami kórházban, magánegészségügyben és idősgondozásban is, de sajnos kiégtem. Teljesen. Szükségem van a váltásra.

Arra gondoltam, hogy nyitnék egy kis gyógyászati segédeszköz üzletet.

Milyen engedélyekre volna szükségem hozzá, illetve nagyságrendileg mekkora alaptőke kellene hozzá?

Csak szeretném felmérni, hogy egyáltalán érdemes-e komolyan gondolkodni ilyesmiben, vagy engedjem el a témát.



2021. jan. 4. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a helyedben felhívnék egy gyógyászati segédeszköz boltot és megkérdezném tőlük, hogy milyen engedély szükséges az üzemeltetéshez.


A tőke kérdésre nem hiszem, hogy válaszolnának, de tutira több millió ft.

Az meg nagyon nem mindegy, hogy hol üzemeltetnéd, helyileg.

2021. jan. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Budapesten üzemeltetném.

Kezdőtőkének pedig kb 15-20 millió ft áll a rendelkezésemre, amit szükség esetén bele tudnék fektetni.

2021. jan. 4. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!