Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok kialakítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kialakítani egy kapcsolatot se?

Figyelt kérdés

Egyszerűen valahogy nem megy az egész én is nehezen tudom ezt megfogalamazni. Például mikor voltam randin egy lánnyal végig csak feszengtem, meg nem tudtam megcsókolni se. Valahogy úgy éreztem nem is jár nekem ez az egész. Olyan rossz érzésem volt mintha mindenki minket bámulna pedig nem. De kezdeményezni se nagyon bírok lányoknál. Meg még annyi nem tudom ez befolyásolhatta-e a személyiségem de elég szigorú volt az apám és sokszor bántalmazott fizikailag és szóban is kisebb koromban.


17/f nemsokára 18



2021. ápr. 3. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nagy hatással volt rád apád bántalmazása, érdemes lenne ezzel szakemberhez menni.
2021. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szociális Fóbia,Szorongás. Nekem is ez van jelenleg 16/F mondjuk nekem így ment a kezdeményezés,viszont nem jártam sikerrel,de nem a szociális fóbia miatt.
2021. ápr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megnéztem ezt a szociális fóbiát vagy szorongás, és elég sok tünet hasonlít arra amit tapasztaltam/tapasztalok
2021. ápr. 3. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám. 16f
2021. ápr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell győznünk ezt valahogy de le kell mert nem leszünk semmiben sem sikeresek... 2-es vagyok megint.
2021. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!