Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire nehéz bármilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz bármilyen kapcsolatot is kialakítanom bármilyen fiúval/férfival?

Figyelt kérdés
Nem tegnap kezdtem el keresgélni... Hogy pontosítsak, 3 éve. Eleinte komolyat kerestem, de miután rájöttem, hogy soha nem fognak szeretni, az utóbbi 1 évben csak ,,kapcsolatot" keresek. Hogy milyent, tökmindegy, az sem érdekel, ha csak szexre kellek az illetőnek, de nem akarok egyedül lenni egész nap. Megőrülök, mindennap sírok, sokszor abban a tudatban alszom el, hogy nem akarok felébredni többé. Igaz, volt eddig 5 kapcsolatom is, ilyen 2 hetesek, de vagy ok nélkül megcsaltak, vagy ok nélkül elhagytak. Nem akarom olvasni a süketdumát, hogy ,,még ráérsz", hogy ,,majd egyszer eljön." Őszintén: ki ér rá magányosnak lenni?! Ki akar várni a csodára? Én teszek érte, de úgy tűnik semmi értelme. 2 öngyilkosságon túlvagyok, de úgy érzem, a 3.-at nem fogom túlélni. Nem bírom ezt az egyedüllétet, mintha az egész világ ellenem lenne, mintha azt akarná valaki, hogy sose legyek boldog... Miért ilyen nehéz ez nekem? Mit tegyek? 17,5L
2019. máj. 14. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hol ismerkedsz? Lehet rossz helyen keresel.
2019. máj. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
9 oldalra regisztráltam, élőben meg végképp nem megy.
2019. máj. 14. 15:37
 3/9 anonim ***** válasza:
És válogatsz is, vagy bárki megkapja az esélyt, aki egy beszélgetés után szimpatikus?
2019. máj. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Dehogy válogatok. Nyilván sokan bunkóznak velem, de azoknak megmondom, hogy nem vagyok vevő a velük való beszélgetésre. De sosem szelektáltam kedvtelésből.
2019. máj. 14. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Próbáltál már ezalatt a három év alatt mással is foglalkozni? Úgy értem, hogy pl olyan hobbit keresni, amiben ki tudsz teljesedni, amit igazán szeretsz csinálni? Fontos lenne, hogy egyedül is teljes egész tudj lenni, önálló személyiség, aki elvan és boldog egyedül is. Nyilván ember függő, hogy ki mennyire igényli a szeretet, a törődést, de a saját érdekedben tényleg fontos lenne, hogy eltudj lenni egyedül is. Sajnálom ha depressziót és szomorúságot érzel, és hogy ennyi csalódás ért a múltban, de emiatt ne add ennyire le a lécet, és ne legyen elég az, hogy valakinek csak szexre kellesz, miközben te sokkal többet igényelnél.

Régen volt egy hasonló problémákkal küzdő lány barátom, neki egy jó barátommal közösen sokat tudtunk segíteni, hogy pozitívabban tudjon gondolkodni, és hogy kicsit megváltoztassuk a hozzáállását a dolgokról. Nem tudom igazság szerint, hogy egy beszélgetés mennyire számítana egy ilyen anonim oldalon, és nem is reklámozni akarom ezt, de ha úgy érzed szükséged lenne valakire akivel hosszasabban tudsz beszélgetni, esetleg dobj egy privátot, hátha tudok valamiben segíteni.

És kérlek, fojtsd el az öngyilkos hajlamaid. Annyi sok király dolog van a világon, amit nem tapasztaltál meg még 17 évesen.


19F

2019. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Rengetegszer próbálkoztam mindenféle hobbival, de mindig ott ragadtam le, hogy szeretetre vágyom.
2019. máj. 14. 16:13
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Írj
2019. máj. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves és aranyos lánynak tűnsz így a leírásod alapján. Szerintem igenis van benned érték és totál azonosulni tudok a problémáddal mert én is rosszul viselem a magányt. Nekem ennek ellenére csak egy kapcsolatom volt de ez nem verseny. Sajnálom, hogy nem vagy boldog, igaziból ha szeretnél beszélgetni és egy kicsit könnyíteni tudnék a magányodon akkor nyugodtan írj :)

19f

2019. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hello, én is ugyanúgy voltam mint te, teljes mértékben megértem amit érzel, én is túl vagyok szintén 2 öngyilkossági próbálkozáson, de az már rég a múlté szerencsére. Amit tudnod kell, hogy ebből rengeteg lehetőséged van kilépni, más mentalitásba átmenni, ami kevésbé vagy egyáltalán nem szomorúsággal teli.

Fiú vagyok, csak haverkodni/tanácsot adni szeretnék, ha így szeretnél beszélgetni, akkor írj és megpróbálok személyes tapasztalattal segíteni.

Egyáltalán nem reménytelen semmi, sem a szimpla párkeresés, sem a szerelem/szeretet megtalálása, de tanulni kell róla, meg kell értened, hogy egyáltalán mik ezek és hogy működik az ember, hogy találhatod meg amit szeretnél. De minden önmagad megismerésével kezdődik, lehet nem is ezekre vágysz, csak ez tűnik a vágyaid legegyszerűbb magyarázatának.

2019. máj. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!