Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül fogok megöregedni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok megöregedni vagy sikerül találnom valakit?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, szerintem nagyon szép vagyok, de emiatt gyakran nagyon zavarban vagyok és a fiúkkal nem tudom emiatt beszélgetni..:c

Idáig egy randim volt, de emiatt a probléma miatt elég bénára sikeredett..

Viszont mivel azért szoktam néha elmenni erre-arra, a fiúk próbának velem beszélgetni, csak egyszerüen nem tudok mit mondani nekik (de azt, hogy nem tudok mit mondani nekik, azt tényleg úgy értem, hogy jaj oké hihih)



2021. ápr. 6. 23:05
1 2
 1/15 anonim válasza:
47%
Igen.
2021. ápr. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
23:12 Bocsi, elfelejtettem odaíeni, hogy úgy érzem megtudok nyílni, csak az elején vagyok visszahúzódó. De úgy gondolod ennyire rossz a helyzet?
2021. ápr. 6. 23:14
 3/15 anonim válasza:
88%
Dehogy is. Csak vicceltem. A lányok sosem maradnak egyedül. Ha siketnéma lennél, akkor is akadna lovag.
2021. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
17 éves vagy, fiatal lány. Előtted még az élet, bármikor találhatsz magadnak párt. A kellemetlennek tűnő válaszokat meg ki fogod nőni idővel.
2021. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
17 éves vagy baxki
2021. ápr. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Biztos lesz olyan szituáció, amikor újra és újra fogsz ugyanavval a fiúval/férfival találkozni és idővel lesz közös téma ezáltal, illetve te is megnyílsz majd (legalábbis azt írtad idővel sikerül). Ilyenek például az osztalytársaid (vagy később a munkatársak) is, velük sem megy a kommunikáció?
2021. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
8:17: Sajnos az osztálytársaimmal sem nagyon megy a kommunikáció. Az idővel való megnyílást úgy gondoltam, hogy ha többször találkozunk kettesben. Csak attól félek, hogy nem lesz türelme hozzám majd egy férfinak sem..:c
2021. ápr. 7. 08:23
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
Ha tényleg nagyon szép vagy és mellé értelmes is, akkor lesz hozzád türelmük. Próbáld esetleg fejleszteni magad, gyakorolni az osztalytársaidon, mert akkor később neked is könnyebb lesz.
2021. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Én is hasonló vagyok, csak elég türelmes partnert nem sikerült még találnom, vagy olyat, akivel tudtam volna többször is találkozni. Ha gondolod írj és megpróbálom elmondani a tapasztalatokat, hátha segít ha látod a másik oldalon ez milyen :) 22/F
2021. ápr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Van kedved beszélgetni? 18/f
2021. ápr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!