Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki mikor érezte először, hogy...

Ki mikor érezte először, hogy kezd megöregedni?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok, mikor 20 évesen mellbevág, hogy nem vagy már tini, hanem ténylegesen.

Pl hogy fiatalok elkezdtek jónapotozni, a gyerekednek, aki nemrég a szobájában játszott kapcsolata lett.

Vagy akár lehet fizikai dolog is.

Mikor gondoltál rá először, hogy basszus, nem vagyok már mai gyerek?



2021. jan. 1. 12:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Amiota rendszeresen jarok orvoshoz ...
2021. jan. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Girlll3 ***** válasza:
100%
Mostanság, mert festem a hajam, pedig még csak 30 leszek, emellett volt egy durva műtétem még 20-as éveim elején. Nem mondanám, hogy csupa jó gént kaptam.
2021. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor körülöttem már a korosztályomban elkezdődtek az első házasságkötések, eljegyzések. Aztán mostanában elkezdődtek az első terhességek. Olyan embereknél, akikkel néhány éve még vérremenően játszottam az ikszbokszon, középiskolások voltunk stb.
2021. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
35 évesen egyik a reggel a tükörbe néztem és azt mondtam, hűha, hát ez már nem egy fiatal, hanem egy "asszonyos" nő arca.
2021. jan. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem akarok idős lenni. 24 vagyok, de valaki állítsa meg az időgépet. Szép, fiatal, energikus fiatal akarok marandi örökké !!!
2021. jan. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én olyankor érzem például, amikor jön a munkahelyemre egy új, nálam 10-15 évvel fiatalabb kolléga. Először még nem is gondolnám, hogy ennyivel fiatalabb, aztán amikor beszélgetni kezdünk, kiderül, hogy nem tudja, ki az a Bokros Lajos, sosem hallott a Walt Disney bemutatjáról, a Friderikusz show-ról, meg más olyan dolgokról, amik 25 éve a csapból folytak.
2021. jan. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon szerencsesnek szamitok, viszont a pofaraeses valahol nagyobb is. Negyven evesen is lanynak neveztek, harmincnak sem nezett senki. De 45-nel a szerencses genek ellenere jon a torvenyszeruseg. Olvasoszemuveg nelkul egyaltalan nem latok, rancok, es az allamnal ketoldalt az a kis gravitacio mutatja hogy igen, te is annyi idos vagy, mint a kortarsaid.

Egyebkent viszont belul az ember kortalan, es ez a lenyeg.

2021. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a fiatalsággal együtt a jókedv, vidámság, az önirónia és a humor is tovaszáll ☹️☹️😞
2021. jan. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg a gyermeki naivitás is... 8-as voltam.
2021. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy idős ember már nem lehet laza, mert a munka leterheli, a szépségét elfedik a ráncok és a szem alatti táskák, a csalódások miatt eljutott a felnőtt ember oda, hogy senkibe se bízhat, és annyit csalódott, hogy a bizalma egyenlő a 0-val, naivitás nála meg nem létezik.
2021. jan. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!