Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem ennyire kilátástal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ennyire kilátástalannak a barát vagy pár találást?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben eléggé szenvedtem, mármint a magánytól. Amióta szereztem némi önbizalmat nem sokkal, de már jobb. Viszont továbbra sem találok egy annyira szimpatikus embert sem a környezetemben, bárhova is megyek, akivel esetleg szorosabb (baráti) kapcsolatba is kerülhetnénk.

Budapestre költöztünk, és most 300 km távolságban vagyok az eddigi életemtől. Ami szintén nem volt túl rózsás, de legalább volt néhány ember akikkel együtt nőttem fel, és az érzés megnyugtatott. Most pedig minden ember személyisége ridegnek tűnik, és olyan semmilyennek, pedig tudom hogy nem velük van a baj, hanem én vagyok túlzottan nagy elvárással.. Mondjuk nem mintha akkora elvárásaim lennének, csak a többség embertípus taszító a számomra. És nekem nincs külön kapu , mint például a rockereknek,vagy számtalan más csoportnak, akik megszállottan követnek bármi féle műfajt. Ők máris össze tartoznak, mert depressziósok és van bennük valami közös, vagy csak az érdeklődési kör ami összehozza őket az életben.

Elnézést a nagyon buta fogalmazásért, remélem át lehet látni legalább egy picit is, hogy mire gondoltam. :)

19l


2020. jún. 22. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress valami hobbit, közösséget, vagy ismerkedj neten. Nekem utóbbi vált be párkapcsolat és barátság terén is. De rágörcsölni nem szabad. Beszélgess emberekkel, aztán majd kialakul.
2020. jún. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2020 nem a kapcsolatok és barátságok éve fogadd el
2020. jún. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy közös hobbi összehoz másokkal. Én egyszer gyűjtöttem egy bizonyos dolgot, alapból képtelen vagyok emberekkel kontaktusba kerülni, de akkor a hobbim révén tök jól el tudtam beszélgetni vadidegenekkel, akik ugyanazt gyűjtötték, ugyanúgy a 40 éves pasival, mint a 13 éves kisfiúval. Az akkori páromat is annak a révén ismertem meg.
2020. jún. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A rockerek nem depressziósak, nem kell rögtön leminősíteni egy stílust/szubkulturát mert te nem szereted/nem érted.
2020. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem leminősítésnek szántam, nekem volt néhány rocker barátom, akikkel "jó" barátságban voltam, és ők maguk mondták magukat depressziósnak.

Ők ezen röhögtek vagy elismerték, szóval emiatt írtam olyan természetesen, de elnézést kérek, nem gondoltam át, ismét csak a saját rossz vagy hülye tapasztalataimból beszéltem.

2020. jún. 22. 19:43
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is csak annyit tudok mondani, hogy barátokat szinte bárhol lehet találni. Iskolában/egyetemen csak találsz egykét embert ha nem is az első napon de pár hónap után. Ha mondjuk nyáron elmész valahova dolgozni ott is, vagy valamilyen edzésen is. Egyébként meg egy mély és életreszóló barátság kialakulása is hosszú dolog (nekem a legjobb barátnőmmel a kapcsolatom 2 év alatt mélyült el igazán), sóval simán lehet, hogy most is ismersz olyan embert akit nem annyira bírsz de "barátok" vagytok és pár év múlva már együtt tervezgetitek h hogyan hozzátok össze a gyerekeiteket (ez csak egy szemléltető poén, bocsi). És persze interneten is lehet ismerkedni, bár párkereséssel itt nekem csak rossz tapasztalataim vannak. barátokat talán esélyesebb találni. Mindkettőhöz tudom ajánlani az instagramot vagy facobookon is sok sima beszélgetős csoport van. Amúgy értelmes lánynak tűnsz akár én is szívesen barátkoznék veled (ha van kedved írj :)) Egyébként meg sok sikert, remélem idővel megtalálod önmagad és a saját baráti társaságod ebben az új környezetben.

17/L

2020. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!