Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jelenleg nem kellek senkinek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenleg nem kellek senkinek sem,várjak még ezzel?

Figyelt kérdés

A velem egykorú lányokat nem túlzottan érdeklem,pláne abban a városban,ahol én lakok. Max 14-15 éves lányokat de,azok vagy messze vannak és nem tudnak eljönni vagy semmit nem hajlandóak beletenni egy kapcsolatba.


Mindenki azt mondja,hogy ebben a korban vagyok és kinövöm,na de ezt mondják már 14 éves koromtól.Már kezdek kiégni.Várjak a dologgal kb 20 éves koromig? Attól tartok olyankor még jobban elveszetten fogom érezni magamat,mert olyankor pláne nem fogok kelleni senkinek sem vagy mindenkinek lesz valakije.

Az ilyen álszent dumáktól meg rendesen hányok már,hogy "Úgy is lesz valakid" "A lányok nem csak a rossz fiúkat szeretik" "Nem minden a külső" "Fogadd el önmagad"


Rendesen rossz nézni mindenkinek van valakije,még egy mentálisan sérült ismerősömnek is,az ilyen meg már megbolondul. XD


Mit tudtok tanácsolni, mi tévő legyek?Hol érdemes inkább ismerkedni?Vagy törődjek bele,hogy egyedül maradok?


17/f



2021. ápr. 10. 16:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
74%
Lehet én egy kivétel vagyok 8-as,de nekem pont az tetszett meg a barátomban, hogy kis félénk. Jó persze, azért mert velem beszélgetni, meg nyitni felém. Viszont engem taszítottak mindig is a "rossz fiúk" Ahány ember annyi ízlés.
2021. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!