Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor,hány éves kortól érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor,hány éves kortól érdemes lányokkal ismerkedni,társat keresni? 17/f

Figyelt kérdés

Bajlódok magamnak már 14 éves koromtól,de semmi,a kutyának nem kellek.

Mindig mondogatják,hogy ne adjam fel egyszer úgy is eljön az igazi,na hát látom mennyire,már unom rendesen ezt az ismerkedést,hogy mindent én csinálok,cserébe meg semmi.Benne is vagyok ilyen facebook ismerkedős csoportokba,de eddig semmi nem jött össze,max ilyen távoliakkal,de azokkal a büdös életbe nem fogjuk látni egymást,eljönni meg biztos nem hajlandóak,elvárják,hogy én menjek (Nem egyszer volt ilyen,tapasztalat)De mellé nézzem végig azt,hogy másnak jut valaki,az ilyen meg egyedül fog meghalni.


Nehezebb lenne,ha pár év múlva próbálkoznék neki? Már unom és már nem is bírok több lánynál ismerkedni,mert rendesen kiégve érzem magam,meg előre látom mi lesz.


Ha majd ismerkedek is,hol érdemes és hány éves koromtól? A hozzám hasonlóknak miért ez a sorsuk?



2021. ápr. 12. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kinézetre milyen vagy?
2021. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 B.dávid.F ***** válasza:
Egy szobor elött ülök a képen
2021. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen a társadalom a fiúkat l**zarja, alig kapunk segítséget sőt ha nem talalunk lány még mi vagyok a pöcstelen, lúzerek. Ha egy lány írná ki ezt a kérdést 200 randifelkérés, 100 pozitív kedves segítő komment stb.
2021. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2#

Az arcodba nagy potenciál van... Nagyon fasza modell arcocskád lehetne, nem lány vagyok, fiú szemmel mondom.

2021. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!