Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor hívjak el egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjak el egy lányt?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy ha pl egy lányt innen a környékről ismerek ebből a városból,azt már pl a harmadik napon már érdemes elhívni,de mi a helyzet,akkor,ha neten ismeritek egymást?


Benne vagyok ilyen facebook IBFF keresőkben,ott szoktak írni a lányok nekem,de eddig b*szott eljönni az összes,most van 1,aki eltud jönni. Mikor hívjam el? Úgy gondolom harmadik nap az nagyon korai lenne,mivel full idegen,ezért nem jönne el.


Meg volt egy másik,aki szintén eltudott volna jönni,egyáltalán nem érdekelte a távolság csak,amikor beszélgettünk pont törölte a facebook a fiókját,tehát cumi. :D


17/f



2021. ápr. 15. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Előbb beszélgess vele telefonon néhányszor, nézzetek egymásról képet, vagy pedig legyen videobeszélgetés, és utána hívd el.
2021. ápr. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Ez olyan 1-2 hét lesz kb,nem?

2021. ápr. 15. 13:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kíváncsi, hogy mivel riasztod el őket. Előbb kommunikáljatok legalább annyit hogy kicsit megismerjétek egymást, aztán hívd el.
2021. ápr. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 hét után találkoztam egy sráccal úgy hogy 400 km volt a tavolsag. Nem mondom hogy ez az alap... Sőt! De ha annyira egy húron pendultok (xd) akkor par het utan siman lehet talizni
2021. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én ezt nem vágom mi ez a fiúknál😂 Már tényleg ennyire töketlenek és egyre rosszabb lesz? Tegyük fel nem ismeritek egymást és elkezdtek írogatni beszélgetni, aztán nyilván felhozódik a tali is meg hogy ki hol lakik. MIÉRT a lánytól várják el hogy ő menjen el hozzájuk?!😅 Alap lenne hogy a fiú utazik el oda hozzá és úgy taliznak! Ne legyél már ilyen nyomi fogd meg magad és menj el te a csajhoz ne tőle várd ember🤦🏼‍♀️

“ott szoktak írni a lányok nekem,de eddig b*szott eljönni az összes”

Hát jól teszik ez így normális, miért ők menjenek a te helyedbe lány létükre😅 Annak örülj, hogy egyáltalán beszélnek veled ilyen felfogással. De egy normális a továbbiakban szóba se áll ilyennel. Eleve már elárulja ez rólad hogy nem vagy valami udvarias már a kezdő dolgoknál a legelején. Majd azt is elvárod hogy ő fizessen mindig helyetted meg ő adja a pulcsit is neked ha fázol vagy mi😂

Persze néha lehetnek kivételek, mondjuk ha a fiú valami ismertebb városban lakik ahova könnyebb a lánynak odatalálni mint fordítva, vagy éppen pont arra jár aznap a lány és úgy akkor már egy talit is dobnak, vagy már később sokadik alkalommal ő is elmegy hozzá, de most nem ilyenekről beszélek. Első talin mindenképpen úgy a korrekt ha a fiú utazik el hozzá és mondani se kell. Ne a csajtól várja már😅

Tényleg nem értem az ilyeneket. Szóval szerintem ne lepődj meg ha egy normális lány nem megy ilyenbe bele és már nem is beszél veled tovább, meg arra is gondolni kell biztos félthetik otthon, neki lányként veszélyesebb csak úgy random elutazni, stb stb. Menj te ha akarsz valamit. Ha meg nem így jártál. Ezt fordítva kéne, egy lánynak kérdeznie hogy mikor hívja el a fiút.

2021. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Na igen.

Ez kivételesen nem egyenjogúság, hanem a lánynak tényleg veszélyesebb, itt neked kell többet lépni.

2021. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek igaza van. Nehogy már azt várt hogy mindenképp a lány jöjjön. Még ő udvaroljon is, vagy mi? Szedd össze a töködet! XD
2021. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Na szögezzük le,hogy ő dobta fel a témát,hogy ő eljön hozzám,nem kérdeztem tőle és nem erőltettem rá én rá semmit,legelején beszéltünk ő maga említette meg,hogy eltud jönni hozzám.


A másik meg az igen,érthető,hogy lehetőleg a fiúnak kell utazni,de ti lányok se játsszátok már itt a szentet,mert ti sem lennétek rá hajlandóak. Tudni kell,hogy egy határvárosban lakok (Magyarország-Szlovákia),és vannak emberek,akik Szlovákiából járnak ide iskolába pl. Onnan volt is 2 barátnőm,az egyikkel előtte is nagyon jól ismertük egymást. Neki volt negatív tesztje,ezért áttudott volna jönni a határon,nekem nem volt, és én ezért nem tudtam,csak ő jönni, és tisztában is volt vele,de érdekes,nem jött el,lusta volt eljönni,pedig eltudott volna,de elvárta ennek ellenére is,hogy én jöjjek.Egyik barátommal ugyanez volt,ráadásul az ő barátnőjének kocsija is volt,nem tudott ő sem,mert neki sem volt tesztje,a csajnak meg volt,mert ő is szlovák. (szlovákoknak van negatív tesztjük,mert rendszeresen ellenőrzik őket)Hasonló a másik exel,de vele csak az elején volt ilyen.


Meg nagyon érdekes,másik haveromnak is távol lakik a barátnője,más megyében,a lány mégis,ha kell veszi a fáradtságát és le bír jönni.. Nem csak a fiúkat kell ócsárolni,mert ti is azért örültök neki,ha a fiú csinál mindent. Tisztelet annak a kevés kivételnek.

2021. ápr. 15. 19:22
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

A felfogásoddal van baj kérdező.. Itt nem a lányokkal van a baj akikkel beszélgetsz. Megeshet igen hogy felhozza a lány hogy szívesen elmegy hozzád ha messze vagy is. De te legyél már olyan tökös gyerek hogy erről lebeszéled és ragaszkodsz hozzá hogy elmész te, ne ő fáradjon lányként ezzel. Ez egyértelmű dolog hogy egy férfi megy el a nőhöz, nem fordítva várja el, ez nagyon gyerekes. A szlovák tesztes témát megértem, abban az esetben ha úgy egyeztek meg hogy szívesen elmegy akkor ő mert megteheti, akkor az úgy korrekt. De alapjáraton nem, az első talin ne a lány menjen a töködhöz, nem igaz hogy nem fogod ezt fel. És milyen kivételről beszélsz? Aki ezt nem így gondolja az nem normális. Amelyik lány fel is ajánlja hogy elmegy ő, neked férfinek kell lenned és hallani se akarsz erről. Az a lány is legbelül örülni fog ennek és jól fog neki esni hogy ilyen féfias vagy és megállod a helyed, biztonságban érezheti magát veled, félted. Növeled az esélyed ezzel is nála. Ne a lányokat bántsd ezért.. Bele se gondolsz pl mennyi veszélynek is lehetnek kitéve. Tudod ez nem ócsárolás csak normális hozzáállás.

Meg mi az hogy mennyi idő után hívhatod el? Az már tisztázva van hogy nem őt kell elhívni. Másrészt meg, ha normálisan gondolkodnál akkor tudnád, hogy ez változó, nem általánosítás hogy mennyi idő kell. Ez mindenkinél más. Ilyet szólni hogy azt tudom 3 nap múlva már érdemes elhívni ha a közelbe van. Ezt nem “tudni” kell, ez nem szabály. A beszélgetés minőségétől függ minden, hogy mennyire jöttök ki, mennyire szimpi a másik. Nincs erre megadott kötelező idő. Rajtatok áll.

Nem bántani akarunk itt most, csak megértetni veled a dolgokat. De ha nem vagy rá képes akkor sose jutsz előrébb ezzel a témával.

2021. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magyarázkodsz, magyarázkodsz, közben kényelmes vagy.
2021. ápr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!