Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor hívjak el egy lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor hívjak el egy lányt?

Figyelt kérdés

Azt tudom,hogy ha pl egy lányt innen a környékről ismerek ebből a városból,azt már pl a harmadik napon már érdemes elhívni,de mi a helyzet,akkor,ha neten ismeritek egymást?


Benne vagyok ilyen facebook IBFF keresőkben,ott szoktak írni a lányok nekem,de eddig b*szott eljönni az összes,most van 1,aki eltud jönni. Mikor hívjam el? Úgy gondolom harmadik nap az nagyon korai lenne,mivel full idegen,ezért nem jönne el.


Meg volt egy másik,aki szintén eltudott volna jönni,egyáltalán nem érdekelte a távolság csak,amikor beszélgettünk pont törölte a facebook a fiókját,tehát cumi. :D


17/f



2021. ápr. 15. 13:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ahhoz eléggé "görög isten" kategóriás srácnak kell lenni, hogy házhoz jöjjenek a lányok.


Lassan végzek az egyetemmel, piacképes diplomám lesz, munkám van, autóm van, aztán nemhogy nem jönnek házhoz a csajok, hanem nekem nincs kihez elmennem, mert nem kellek senkinek.


F

2021. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!