Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy mennyek oda több lányhoz?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mennyek oda több lányhoz? Egyedül (Én 17 éves vagyok ők meg kb 16 évesek lehettek)

Figyelt kérdés

A meki előtt,volt 3-om szép lány.Fura módon velem szemezgetek,felváltva engem néztek.


Szóval ilyenkor,hogy lenne érdemes? Milyen megszólítással?



Persze volt egy lány,aki közülük a legjobban tetszet nekem.Miata mennék oda hozzájuk!



És most tekintsük el ,hogy a meki előtt voltam


Vagy inkább ilyenkor hagyam az egészet? mert végülis azért jöttek le ,hogy szórakozzanak beszélgessenek



2021. ápr. 21. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát elsősorban azt szólítsd meg, akit kinéztél magadnak, aztán kérd el tőle a telószámát vagy valamit, amin később el tudod érni, bár nem tudom, mennyire dívik ma telefonszámot elkérni, na de mindegy, így egyébként nem is zavarod meg őket a szórakozásukban.
2021. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon laza vagy, és le tudod szarni, ha lekoptatnak, akkor elmondok egy technikát, amit rajtam használtak egyszer.:)

A legjobb barátnőmmel sétáltunk, amikor randon odajött hozzánk egy srác. A barátnőm tetszett meg neki, de csak velem beszélt. Ilyeneket mondott nekem, hogy "A barátnőd tökre megtetszett és kíváncsi vagyok, hogy milyen csaj.". Konkrétan tőlem kérdezett meg mindent róla, persze ott volt ő is mellettünk és végig röhögtünk, mert nagyon jó arc volt a srác. A végén tőlem kérdezte meg, hogy elengedem-e vele a barátnőm és miután ő kicsit bólintott, így engedélyt adtam. Gondolom ez 3 csajnál is működhet.

2021. ápr. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

-oké.de milyen szövegel? Mert szerintem,a barát női elküldenének,ha csak úgy oda mennék és elkérem telefon számukat.


De amúgy szerintem a telefon szám,az sokkal jobb mert úgy fell tudom hívni 🤷🏻‍♂️.


És ha fb/instát kérnek el tőle akor meg a hívás előtt,egy kicsit beszelgetni kéne velle (Amivel nincsen bajom)

De így egy színtell feljebb vittem,a kapcsolatunkat.

2021. ápr. 21. 16:40
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es nem írt hülyeséget. Ha a barátnőivel hülyéskedsz, akk nem fognak elküldeni.
2021. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Utobi irásom az elsőknek szolt


2es huuuu valami ilyesmire gondoltam én is !!!!!


Jaa és amúgy szerintem menni fogg 🙂

2021. ápr. 21. 16:43
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Na most akkor egy lányra hajtassz, vagy mindre? Mert ha egyszerre kéred el mindtől a számukat menten ott fognak hagyni...


16l

2021. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Rosszul írtam😂🤦🏻‍♂️

én úgy értetem,hogy ha csak úgy oda mennék,se szó se beszed és elkérem az egyik lány,tell számat.


Akkor küldenének,el a barát női.

2021. ápr. 21. 19:06
 8/10 anonim ***** válasza:
54%

Ne telefonszámot kérj, hanem magánórákat a magyar tanárodtól.

Nem akarom elhinni, hogy ennyi idős fiú ilyen förtelmesen ismeri a magyar helyesírást.

- Nem menyek, hanem menjek,

- nem 3-om, hanem 3, vagy három,

- nem szemezgetek, hanem szemezgettek,

- nem tetszet, hanem tetszett,

- nem Miata, hanem Miatta,

- nem hagyam, hanem hagyjam,

- nem szövegel, hanem szöveggel,

- nem barát női, hanem barátnői,

- nem elkérem telefon számukat, hanem elkérem a telefonszámukat,

- nem telefon szám, hanem telefonszám,

- nem fell, hanem fel,

- az "És ha..." kezdetű mondatban helytelen a kérnek, helyes a kérnék,

- ugyanebben a mondatban nem akor és velle, hanem akkor és vele,

- nem szintell, hanem szinttel,

- nem utobi, hanem utóbbi (elnézem az ékezethibát, mert ebből is van sok),

- nem 2es, hanem 2-es v. kettes, esetleg 2. v. második, ahogy a 4-es írta,

- nem nem fogg, hanem fog,

- nem értetem, hanem értettem,

- nem oda mennék, hanem odamennék,

- nem tell számat, hanem tel. számát,

- nem barát női, hanem barátnői.

2021. ápr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Jó -oké de te nem vagy nyelvtan tanár, hogy kijavíts
2021. ápr. 21. 22:44
 10/10 trichard2001 ***** válasza:
85%
Művelt embernek szeme kifolyik a helyesírásodtól. Nem kell ahhoz nyelvtan tanárnak lenni, hogy rájöjjön valaki, hogy egy idióta vagy 🙂
2021. ápr. 22. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!