Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék a szociális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék a szociális fóbia ellenére randizni?

Figyelt kérdés

Szeretnék barátnőt de már évek óta gyötör a szociális fóbia. Nagyon nehéz sok szociális cselekvés számomra ami másnak semmi. Pl. Mikor voltam randizni nagyon kellemetlenül éreztem magam, mintha mindenki nézett volna pedig nem. Nagyon szeretnék ettől megszabadulni de sehogy nem megy. Nem annyira durva de így is sok tünet jellemző rám.

Mindig halogatom a találkozást is pont emiatt mert félek az új talalkozásoktol meg hasonlóktól.

Tudom most ilyen idiótának, vagy töketlennek tűnhetek de nem ez a helyzet. Nem tudom miért alakult ki bennem ez lehet köze van ahoz hogy a szüleim de főleg apám bántott rendszeresen kisebb koromba. Meg nagyon szogorúak voltak soha nem mehettem el, ha bárhova el akartam menni több napig arról volt szó és akkor talán. Általanosba is soha nem mehetettem mások szülinapjára pedig mindig hívtak.



17f



2021. ápr. 23. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Eddig nem gondoltam, hogy nekem is lenne ilyen jellegű problémám lenne, de most kicsit magamra ismertem a leírtak alapján. Én is sokszor kellemetlenül érzem magam ilyen helyzetekben, és szintén tologattam meg mondtam már le talit csak azért, mert egyszerűen féltem. 😳


Igazából szerintem érdemben nem tudok segíteni, de leírom mit gondolok. Szerintem minden rajtad múlik, erőt kell venned magadon, és nem rástresszelni az ilyen dolgokra, persze egy kis izgalom természetes mondjuk egy első találkozásnál, de nem szabad, hogy ez felülkerekedjen rajtad és rosszul érezd magad. Fogd fel lazán, veszteni valód nincs ha megpróbálsz kicsit feloldódni.


Az meg hogy téged néznek? Próbálj meg nem törődni vele, valószínűleg nem is néz senki, vagy ha mégis, abban sincsen semmi rossz. 😄


Lehet, hogy hülyeséget mondok, és nem túl hiteles ez pont tőlem, de szerintem mindennek a kulcsa te vagy, és az, hogy kicsit engedj el. Minden fejben dől el 😊


Ha gondolod egyébként és van kedved bővebben erről, vagy akár másról beszélni írj nyugodtan.


17/L

2021. ápr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Próbáld meg úgy felfogni, hogy valószínüleg azért néznek, mert jól nézel ki.;)
2021. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, meg maga az ismerkedés is nehezebb de igazából csak az elkedés része mert amúgy utánna nagyon jól el tudok beszelgetni csak először félek rá írni egy lányra élőbe meg emiatt nem tudnék megszólítani egy lányt az biztos
2021. ápr. 23. 20:20
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Itt a lehetőség: Írj rá az elsőre!;)
2021. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozták a #4-et, de én is azt javaslom, hogy az első válaszolóval vedd fel a kapcsolatot.

Szerintem a gyerekkorod okozhatja ezt a helyzetedet.

Minden jót!

2021. ápr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan félnek ráírni arra, aki nekik tetszik. (Többek között én is.) Szerintem ebben nincs semmi baj. Csak próbálkozz! Sikerülni fog!
2021. ápr. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan az első válaszolóval, rengeteg a troll itt a fórumon, előre ne adj meg facebook profilt, vagy olyan emailt amit máshol használsz.
2021. ápr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!