Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, mennyire tartatok...

Fiúk, mennyire tartatok kövérnek? Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok:


[link]


Tudom, hogy van rajtam túlsúly, többször sikerült fogynom, de mindig visszahízok.


Mit gondoltok, mennyire sok ez? Mennyi fogyás állna jól?

(Korombeli srácok véleménye érdekelne.)


18/L



2021. ápr. 28. 12:29
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
68%

Lány vagyok...

Szerintem jó az egész ahogy kinézel,nyilván nem fogadod el magad ahogy vagy azért teszed fel ezt a kérdést,de foglalkozz az önbizalmaddal,nem kell ahhoz fogyj hogy egy normális fiút találj, egy normális fiú/férfi akkor is fog szeretni es kívánni ha van rajtad felesleg!!!!

Tökéletes így:)

2021. ápr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%

Ne avval foglalkozz hogy hány kiló vagy,ha nem mit tudsz .

22/F

2021. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%

Én 19 éves srác vagyok.


Szerintem nincs szép alakod, lehetne fogyni kicsit.


Szerintem rossz a "fogadd el magad" mentalitás. 2 okból is: a fiúk jelentős részének igenis számít a külső, másrészt az egészségednek is fixen jót tesz.


Ezt ne vedd sértésnek/támadasnak, ez az én véleményem.


De egyébként szerintem egyáltalán nem kellene sok munkát belefektetni, hogy jobb alakod legyen, mert azért tőled sokkal husisabb lányok is vannak.


Rendszeres sport, figyelsz a kajára...


És mégegyszer mondom, ez saját vélemény. Engem nem zavar ha valaki nem ért velem egyet, ahogyan az sem ha Te így jól érzed magad és nem akarsz fogyni.

2021. ápr. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez még nem vészes, akinek a husisabb lányok jönnek be annak tuti tetszenél.Ne vedd sértésnek de azért van rajtad felesleg, és ha magadnak így nem tetszel akkor nyugodtan fogyhatsz.Már vastagabbak a karjaid ami (szerintem) nagyon nem szép.De egyébként nem sok tényleg nem az a "tohonya borzasztó kövér".Csak vigyázz mertha tovább hízol az már nagyon sokaknak nem fog tetszeni.De ismerek hasonló testalkatú lányokat és így ducibban is nagyon szépek tudnak lenni.De én lányként mondom, hogy akkor mondanám, hogy kifejezetten jó alakod van ha fogynál 10-15 kilót.De ez nagyon egyéni tényleg.
2021. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
67%
Nekem bejössz teljes mértékben. Ha gondolod írj. 19/f
2021. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha engem kérdezel, szerintem jó vagy így, én megveszek az ilyen alakú lányokért.
2021. ápr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%
Ez még messze van az egészségtelentől, úgyhogy ne aggódj, semmi komoly gond nincs. Szerintem jól nézel ki, ez még belefér, viszont ha szeretnél még formásítani magadon, az csak jó és én biztatlak benne, mert sportolni jó. De nem kell rágörcsölj, azt sportolj, amit szeretnél és élvezel, figyelj az étkezésre és ennyi.
2021. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
61%
Szerintem nem vagy duci, első és legfontosabb, hogy fel tedd magadnak a kérdést, hogy jól érzed magad-e a testedben? Ha nem akkor valami hatásosabb diéta/edzés terv kellene.. De illetve ha jól érzed magad akkor ne foglalkozz mással. Ne azért akarj fogyni, hogy meg felelj a társadalmi elvárásoknak. 19/L voltam.😌
2021. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Túl sok minden nem látszik a képen, de így első ránézésre teljesen vállalható vagy 😇 F
2021. ápr. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
70%
Puha vagy ez látszik, de amúgy nem vészes, ez szerintem is messze van az egészségtelentől. Arra kell vigyázni, hogy ne hízz tovább, jól érzem te hízásra hajlamos vagy?
2021. ápr. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!