Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek felé?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki a legjobb barátom ,,haverja”. Nagyon furcsán viselkedik velem. Amikor ott vagyok egy liveban, akkor ő nem akar bejönni, de máskor állandóan bent van. Ezelőtt rámír ,,véletlenül”, aztán kitörli. Most lenne szerencsém személyesen is találkozni vele, csak nem tudom hogy közeledjek felé. Valakinek van valami jó tippje?
2021. máj. 6. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hívd el fagyizni
2021. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy is közeledsz, örülni fog a lány a jelekből úgy látom. Kb. Mindegy hogy milyen indokkal, csak szólj hozzá, és nyertél. :)
2021. máj. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogyan kellene közeledjek hozzá? El sem tudom képzelni hogy is tudnék hozzászólni😅
2021. máj. 7. 03:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne gondold túl. Csak elrontod. Ami jönne azt hagyd hogy jöjjön.


Lazán hívd el fagyizni, kávézni.

2021. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!