Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 éves hiperérzékeny(HSP)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves hiperérzékeny(HSP) fiú vagyok, tudtok adni tippeket, hogy hogyan lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hogy megtörjem a sztereotípiát, hiperérzékeny emberként nincsenek önképhibáim, nem is vagyok introvertált, csak mindent sokkal mélyebben érzek. Gyűlölöm az éles hangokat, erős fényeket, bezártságot, nagy tömeget, kényelmetlen ruhákat, gyors életmódot. Szerintetek hogy lehet ismerkedni hiperérzékeny emberként 17-18 éves korosztályban? Én azt látom, hogy a korosztályombeli lányokat nem érdeklik a mélyebb érzelmeket tartalmazó kapcsolatok, inkább rövid kalandokra vágynak. Azt érzem, hogy az egész világ félreért, nagyon nehezen tudok beleszeretni lányokba és kitárni előttük a belső énem. Bárki, aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik van tapasztalata, esetleg társkeresési oldalakon nem lehet ilyen lányokkal beszélni?
2021. máj. 12. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne középsuliban keress barátnőt, ott még túl vegyes a társaság. Egyetemen vagy szakmai képzéseken már jobban meg tudod majd választani a közösségedet. Bölcsész vagy művészeti szakokon/képzéseken pl. elég sok olyan lány van, aki vevő erre.


Milyen irányba szeretnél továbbtanulni?


Én is hasonló vagyok. Bulizni pl. egyáltalán nem szeretek. Színjátszós és egyéb művészeti közösségen belül találtam több olyan barátnőt, aki passzolt hozzám. Gimiben még nagyon sok volt a könnyűvérű vagy extrém buta lány. A művészeti közösségekben az érzelmi önkifejezés elég jól fogadott dolog, így én ezt tudom javasolni.

2021. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mérnök, de az oknyomozói újságírás is érdekel
2021. máj. 12. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Mérnöki szakokon kevés a nő, szóval ezzel kicsit megnehezíted a dolgodat. Érdemes sulin kívüli programokban részt venni. Színjátszó? Sport?
2021. máj. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!