Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen jellemzőkkel mennyi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen jellemzőkkel mennyi esélyem lenne a lányoknál?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, kb182-184 centi, magamat eléggé helyesnek mondanám de kinek mi, vékony de viszonylag izmos vagy (van egy kis felesleg rajtam de tényleg csak nagyon kicsi), “buzz cut” (rövidre nyírt) hajam van, nem vagyok egy durva vagy agresszív srác , inkább az a kedves, udvarias, romantikus, szerető típus vagyok😅 sok lánynak a “rossz” fiúk jönnek be, de én nem vagyok az a típus (nem azt jelenti hogy egy kis félős szar vagyok, csak ha valaki nem bánt engem vagy aki nekem fontos azzal kedves vagyok). Mennyire lenne így esélyem a lányoknál? Bocsi az össze-visszaságért csak nem tudtam máshogy írni 😅

2021. jún. 1. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Habár nem vagyok már tizenéves de nekem ezek a jellemzők ilyen örökzöld kategóriába tartoznak.
2021. jún. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap már kiírtad ugyanezt a kérdést...
2021. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát nekem nagyon bejönnél ezek alapján, egyáltalán nem baj ha nem vagy rosszfiú sőt... Bár nem értem mit értesz az alatt, hogy vékony vagy de van egy kis felesleg rajtad.. 💁‍♀️ Egyébként hajad/szemed színét lehet tudni?
2021. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen!!!


Annyira dejavu erzesem volt!


Ezt mar egyszer kiirtad, pont ugyanigy.


Kerdezo... lesznek csajok akiknek bejossz es lesznek akiknek nem.

2021. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát a leírás alapján elég sok. De kicsit visszavehetnél az önbizalmadból is. Még jobban bejönnél nekik. Ezt tini lányként írom különben.
2021. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

A leírásod alapján nekem is bejönnêl

16L

2021. jún. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
3as a hajam és a szemem is barna
2021. jún. 1. 20:02
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor még jobban bejönnél :) Biztos lesz sikered a lányoknál, sok sikert!
2021. jún. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Holnap is írd ki a biztonság kedvéért!
2021. jún. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

184 cm... Mázlista. Én erről csak álmodhatok.


21F, 175cm

2021. jún. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!