Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csinaljak??

Figyelt kérdés

Van egy srac akivel par honapja irogatok neten. Meg beszeltuk h majd nemsokara fogunk talalkozni. Nekem o elegge teszik amit o tud is viszont en neki nem tetszem. Ennek ellenere orulnek ha lehetnenk baratok mert kedvelem ot. Viszont most kiderult h masokkal is ismerkedik kozbe meg nekem azt mondta h nem. Es elegge zavar h hazudott. Szerintetek mit csinaljak? Beszeljek vele errol? Vagy ha talizunk esetleg hozzam fel? Vagy inkabb hagyam a fenebe mert semi kozom hozza?


17/l és 21/f



2021. jún. 4. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Érdemes inkább olyannal találkoznod, akinek bejössz, vagy legalább tudod hogy kedvel és többet is eltudna veled képzelni. Te nem barátságot akarsz, csak a közelében lenni, tehát önámításban vagy, azaz hazudsz magadnak.


Ő annyit tud biztosan, hogy te odáig vagy érte, tehát az ingyen szex lehetőségét lehet nem dobná el.

2021. jún. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedvel de azt nem tom h tobbet el tudna e kepzelni csak h egyelore en nem jovok be neki. Igen lehet h csak amitom magam de akkor is szeretnek vele talizni ha o nem akarna tobbet mert szeretnem ot megismerni.

Viszont nem fekudnek le vele ha nem lenne koztunk semi komolyabb es ezt o is tudja.

2021. jún. 4. 16:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire laktok messze, de én túl messzire nem utaznék a helyedben miatta. Másokkal ismerkedik, nem tetszel neki megmondta, ha találkoztok csak mégjobban fájdítod majd a szíved miatta. Vagy mondjuk úgy is elsülhet hogy kiábrándulsz élőben belőle :)
2021. jún. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha Tinderes a srác akkor sajna előfordul, hogy nem csak veled írogat.:D Nagyon kiemelkedőnek kell ott lenni, hogy az x matchből pont téged válasszon és törölje az appot. Ezt nem személyeskedésként írom, csak általánosságban:D

Szerintem ismerkedj te is, találni fogsz valakit akivel kölcsönös a vonzalom. AKkor már nem fog érdekelni ez a srác mit gondol és kivel ismerkedik.

2021. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem lakunk tul messze egymastol megoldhato lenne. Igazabol azzal csak jol jarnek ha eloben kiabrandulnak belole mert akkor legalabb elfelejtenem. Ha meg nem akkor nem tudom.

Nem tinderes csak kiderult ez a dolog. De igazabol nem az zavar h masokkal is ismerkedik hanem h hazudott rola.

De igen mar en is gondolkodtam rajta h inkabb hagyni kene csak tenyleg nagyon megkedveltem.

2021. jún. 4. 20:20
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
"Akinek fontos vagy keres téged, aki látni akar szán rád időt, akinek kellesz az megtalál. A többi csak kifogás......"
2021. jún. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!