Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány ezt csinálja az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ezt csinálja az egyértelmű jelnek számít?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat beszéltünk egy lánnyal de egyszer megsértődött rám mert több okból nem tudtam elmenni egy buliba.. Utána egy darabig nem beszéltünk de végre megint elkezdtünk. De nemrég küldtem neki egy közös témához kapcsolódó videót (100% hogy olyan ami érdekli) és írtam neki hogy mennyire menő volt ez az előadás... Erre nem írt semmit de még aznap egy csoportban visszaírt egy felvételihez kapcsolódó témában. Teljesen összezavar ez az egész, én sosem csinálnék ilyet, hogy teljesen reakció nélkül hagyom valaki üzenetét.

2021. máj. 23. 10:52
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy később válaszolni fog. Van olyan barátom, aki megnézi az üzimet, de csak 3 nap múlva válaszol (ha nem sürgős dolog miatt írok).

Az is elképzelhető, hogy le akar rázni. Ha valaki azért megsértődik, mert nem tudtál elmenni egy buliba, akkor az inkább egy ürügynek tűnik, hogy lepasszolhasson.

2021. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!