Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel tudnám azt kompenzálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám azt kompenzálni a csajozásban,hogy nem vagyok helyes?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy itt számít a jó humor érzék,minimális műveltség, erős kiállás

Tisztálkodás,stílusos öltözködés stb

De ezzek alapnak számítanak nem?

És több tucatnyi fiú ilyen akikre,ezzek a dolgok igazak most kérdem én miért pont engem,választanának?

Szóval ezért kérdezem mivel tudnám kompenzálni


Ha egy lány a pénzem miatt van velem együt ő nem is igazan szerett

Szóval fiúk ne gyeretek ezzel,hogy legyen sok pénzem és akor lesz nőm


17 éves vagyok és nincsen annyi pénzem

Most varjak 10 évet mire lesz elegendő pénzem és egzisztenciám,hogy tudjam finanszírozni a "szerelmem" élet


Ez csak feltételezés a gondolkodási módom nem ilyen.


Persze felnőt korban a nők igénylik azt,hogy egy normális környezetben lehesen családot alapítani de ezzel nincsen semmi baj.


Nagyon eltértem a tárgytól tudom de gondoltam le írom,hogy mi a véleményem erről



#fiú #lány #Csajozas,stílus #Párkapcsolat,sex #Pénz,megcsalás,érdek #Család alapítás,szerelem
2021. jún. 13. 23:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Kérlek kort és nemer is írjatok köszi
2021. jún. 13. 23:07
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze, valamilyen szinten muszáj, hogy legyen pénzed, de arra jól ráéreztél, hogy nem a pénzed miatt kéne egy lánynak veled lennie. Ha intelligens, hűséges, őszinte és humoros vagy, azzal sokkal többet érsz el hosszútávon, mint valaki, aki helyes, de nincsenek meg benne, vagy csak minimális mértékben ezek a tulajdonságok. Valakinek alap amit felsoroltál, valakinek nem, ez személy függő. És akit csak a külsőségek érdekelnek, az nem érdemel meg, nem is lenne boldog párkapcsolatotok. Keress olyanokat, akiknek hasonló a világnézete, gondolkodásmódja, mint a tiéd.

17L

2021. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igen köszönöm de az éljen ez is fontos,hogy legyek helyes


van az a duma amivel belehet vágódni egy csinos lánynál de az a helyzet,hogy én ha beszélnek egy idegen lanyal zavarba lennék vagy valami hülyeséget mondanék aminek nincsen se eleje se vége vagy semmit se mondanék ami az sem jó de mire ki derülne,hogy én egy humoros intelligens srác vagyok addigra már rég lekoptatna

2021. jún. 13. 23:33
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Legyen egyedi stílusod. Ennyi
2021. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%

Ismerkedésnél úgyis a kinézet számít.


Lehetsz te a világ legjobb embere, ha a kinézeteddel nem fogod meg a lányokat, úgysem lesz barátnőd. Tapasztalat.


F

2021. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Csicuki ***** válasza:
85%

Sok esetben lehet úgy indítani hogy csak beszélgettek nem kell azonnal egy kapcsolat felé terelni a dolgokat


Az én mostani barátommal pl együtt kockultunk elég sokáig


Nagyon kedves megértő van humor érzéke de én nem mindig értékelem eléggé XD ettől függetlenül nagyon jól kijövünk remek barát és pár.


Nem kell semmit kompenzálni ha őszinte szeretnék lenni akkor csak önmagadat kell adni úgy a legkönnyebb ne próbálj mást mutatni mint amilyen vagy.


21N

2021. jún. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi 6 én csak azt nem értem,hogy te miért vagy lepontozva 😂
2021. jún. 14. 13:05
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Semmivel.


A parkereses nem olyan, hogy jaj 54% helyes vagyok akkor leszek majd 46% vicces.


Nem.


Ez nem ilyen, hogy leteszek x-et meg y-t az asztalra es maris az enyem a csaj/srac.


Ez szimplan azon alapszik, hogy bejossz-e neki, ha nem ezt nem tudod kipotolni azzal hogy vicceket meselsz, tancolsz neki (igen ilyet is irtak gyakorin), meg versikeket olvasol neki. Ha nem tetszel neki nem is fogsz soha, plane ha a kulso nem jon be neki.


Olyat kell keresni/talalni aki elfogad olyannak amilyen te vagy ugy, hogy nem kell valtoznod. Ebbol lesz oszinte, esetleg hosszantarto kapcsolat.

2021. jún. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

#7


Mert megjött a feminista kommandó.


Az a baj, hogy a lepontozó nőcskék sokszor maguknak is hazudnak. Ha bevallják maguknak, hogy ők - bocsánat - az emberileg talán kevesebbet érő, de jóképű Jóskához tudnak szexuálisan vonzódni, a belét kidolgozó, arany szívű, de kevésbé jó kinézettel, fizikai képességekkel megáldott Pistához pedig nem, akkor ezek a nők magukat, és minket férfiakat egy csomó fájdalomtól szabadítanák meg.


Mert akkor maradnak laza kapcsolatban Jóskával, Pista meg nem pazarolja az idejét olyan nőkre, akik amúgy sosem vonzódtak hozzá, csak épp nem találtak számukra jobbat.


#6


Tudom, megint le leszek pontozva. Lesz@rom. Az ötvenes évek óta a feminizmus áldásból átok lett.

2021. jún. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%
Nem kell kompenzálni, az adottságok általában kiegyenlítettek.. úgy értem, hogy sok helyes srác van, akivel két mondatot váltva kiderül, hogy éretlen, humortalan, egyéb.. és fordítva. Ha találtok közös témát, jól elvagytok együtt egy lánnyal, jó esetben megfeledkezik a kinézetedről. Egyébként kinek ez a helyes, kinek az, barátnőimmel állandó "vitatéma" :). Nem vagy elkésve semmivel, ne aggódj.
2021. jún. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!