Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy ha egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy fiú kicsit is helyes, akkor rengeteg sok szép lány közül választhat, de a sok szép lányra pedig nem jut annyi jó kinéző fiú?

Figyelt kérdés
Ezt egyébként már nem egyszer megfigyeltem. Nagyon sok szép lányt látok átlagos vagy az alatti fiúkkal és kb olyan 5%-ot látok tényleg helyes baráttal járni. Bezzeg a helyes fiúknál majdnem hogy fordítva van ez az arány. Miért van ennyi kevés jól kinéző fiú?
2020. márc. 5. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
4%
Mert eleve több nő él a Földön, mint ffi.
2020. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
1: Igazából 2015-ös adatok szerint a Föld lakosságának 50.4%-a férfi és 49.6%-a nő.
2020. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Aki neked nem tetszik, az lehet másnak igen. Nem mindenkinek jelenti ugyanazt a jóképűség. Amúgy mivel gondolom hogy lány vagy, nem lehet hogy csak neked nagyok az igényeid?

Mellesleg nem akarok nagyképű lenni, de engem jóképűnek és rendesnek tartanak a legtöbben, a barátnőmet pedig pont, hogy a többség átlagosnak vagy az alattinak látja. Nekem nagyon bejön és nem foglalkozok mások véleményével. Ezzel mások is vannak így,amkit külső szemlélőként csúnyának tartasz, lehet, hogy az másnak tökéletes és bejön.

17/F

2020. márc. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én a lehető legobjektívebben szoktam megítélni az emberek külsejét. Attól hogy még valaki nem jön be nekem, meg tudom ítélni hogy amúgy átlagos-e, az alatti, vagy felette van. Van rengeteg sok jó arc szimmetriával rendelkező jóképű fiú aki számomra csak egy 6 viszont attól még tudom hogy átlag felettiek. Akikre azt mondom hogy csúnya, azokra sok ember ugyanazt mondaná. Nagy darab vagy túlsúlyos, kopaszodó pasik. Szinte biztos hogy 10/9 lány nem tartaná őket helyesnek mégis nagyon szép barátnőjük van.
2020. márc. 5. 20:09
 5/13 October15 ***** válasza:
100%

Na látod ez egy qrva jó kérdés. :D

Mármint nem abban az értelemben, hogy logikus vagy helytálló alaptézise lenne mert az nyilván egy merő fszság. :D


Ellenben ezt énse értettem soha.

És most nem a szokásos GYK-s sírást akarom előadni. Effektíve én vagyok az a pasi akit te leírsz. :D Nem mondom, hogy sok barátnőm lett volna mert hát nagyon nem de halljak éhen mindegyik messze átlag fölötti úgy hogy én maximum Shrek mellett mutatnék jól mert hát legalább kopasz meg zöld nem vagyok. :D


Ehhez képest ha olyan lánytól akartam volna többet aki messze nem ez a kategória akkor vagy kosár lett a vége vagy éppen kapcsolatban volt.


Okay összegészében nyilván jól jártam csak qrvára nem értem, hogy mégis miért. XD

Ehhez képest egyik barátom: Tök jól néz ki, a személyisége kb úgy néz ki, hogy én minusz a hibáim, jó családi háttér meg minden anyám kínja. Ehhez képest folyton olyan csajokat fog ki akik után hónapokra kikészül mint az állat vagy éppen hónapokig talonban tartják és hasonló nyalángságok. :D [Jó tegyük hozzá, hogy cserébe kb annyi lány van meg neki amennyihez éppen kedve van... csak hát kb ő a világ egyetlen pasija aki az érzelem mentes szexet úgy írja le, hogy "használják".] Esküszöm nem értem. XD

2020. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
44%
Mert a tini lányok olyanok, mint a birkák. Ha a többség helyesnek tart egy adott srácot, akkor a csajok megakarják kapni maguknak, aztán ha ez sikerült, megunják a kapcsolatot és vagy félre kacsintgatnak vagy jönnek ide gyk-ra rinyálni.
2020. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
Mert a fiúknak nem kell jól kinézniük.Amúgy is milyen felszines szar kérdés ez?Attól,hogy egy fiú jól nèz ki,nem feltétlenül jó ember,vagy jó egy párkapcsolatban.
2020. márc. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
mert a nőket nem csak a külső érdekli, ha valaki nem olyan jól néz ki, de mellette jófej, akkor simán felszedhet egy nagyon jól kinéző nőt is
2020. márc. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Ebből a nézőpontból ez csak matek. Kevés a jól kinéző fiú, sok a szép lány. Ha egy srác jól néz ki, megörülnek a lányok. De ugye mivel a szép lányok többen vannak, nem jut mindenkinek helyes fiú. Tehát van torlódás. Fordítva viszont a fiuk annyi szép lány közül válogathatnak, hogy alig tudnak választani. Szóval sajnos a helyeseket elég hamar elhappolják.


Ezt a te "kategóriáiddal" fogalmaztam meg, de persze ez egy lebutított verzió. Mert ugyebár "mindenki mást lát helyesnek, szépnek". De itt a Tini párkapcsolatok témakörben egy másik oka a korosztály. A lányok már hamarabb nőiesednek, általában megszépülnek. A fiúk csak 1-2 évvel később kezdenek el férfiasodni. És az átalakulás meg a pubertás hatására ilyenkor gyakrabban kiesnek a "helyes" kategóriából. De aztán a nagy részük visszakerül. Szóval attól függ, hol húzod meg a vonalat. Ha 16 évesen nézel körül a környezetedben, valószínűleg más arányokat kapsz, mint ha 10 év múlva.

2020. márc. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 October15 ***** válasza:
8.: Jó igen nyilván a pasikat csak a külső érdekli bla bla bla... :D Mutassak pár képet csajokról akikbe anno sikerült beleesnem mint vak lónak a szakadékba? [Hipotetikus kérdés, nyilván nem fogok.] Így utólag egy kettőre lazán azt mondanám, hogy vallatni lehet vele...
2020. márc. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!