Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire fontos, hogy a másik partner nem jár márkás cuccokban?

Figyelt kérdés
Illetve, ha az a fiú kicsit többet tud mint az átlag az már stréber vagy nektek direkt tetszik, hogy nem flexel, hogy neki ilyenje, meg olyanja van

2021. jún. 16. 23:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül egyik sem negatív, sőt ha intelligensebb mint az átlag az plusz. De ettől még nem biztos hogy bejön, sok más dolgon is múlik.
2021. jún. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
A nők legelőször azt nézik meg hogy márkás cipőd van vagy se.Ha nem márkás cipőben jelensz meg akkor b...... jó pasinak kell lenned hogy szóba álljon veled
2021. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
#2: ... és a tudatlanságuknak gyakran hangot adnak. Például nem ismerik fel a százezres hasított marhabőr munkavédelmi cipőket, azt hiszik valami kínai vacak. Tavaly legalább vagy 10x megkaptam, hogy miért nem járok "normális cipőkben". Érdekes, az ár hallatán máris normális lett. Egészen addig, amíg hozzá nem tettem, hogy a cég fizeti, onnanstól megint lenézett gagyi lett :D
2021. jún. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem legkevésbé sem érdekel, milyen márkájú ruhában van, amíg nem igénytelen, szakadt vagy szagos. Az se érdekel ha Tommy Hilfiger vagy éppen turis ruhában van.

Mert pl ha egy szakadt, koszos, viszont márkás ruhában megjelenő vagy egy nem márkás, de normális ruhában megjelenő 2 srác/fiú/akárki van előttem, inkább a nem márkás, de normális megjelenésűt választanám (ha CSAK kinézet alapján kéne választani).

2021. jún. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A tudásról: ha sokat tud, nekem kifejezetten vonzó. Viszont, ha mindenbe beleköt, mindenért beszól, az nagyon idegesítő (van ilyen ismerősöm).
2021. jún. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Na egyet nem értek. Miért kellene flexelni? Vagy mi baj azzal, aki flexel? A férfiember néha használja a flexet, ha kell. Ez hogy jön ide?
2021. jún. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ez a flex nem az a Flex. Hanem a magamutogatás, a villogás.
2021. jún. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
Miért pont flex? Lehetne ennyi erővel ütvefúrózás is.
2021. jún. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
#8: Angolból jön. Flex = hajlítás. Eredetileg az ilyesmi mozdulatokra kezdték el használni: [link] Ami a kar behajlításával jár együtt. Aztán változott a jelentése, mostmár minden magamutogatós cselekvényre rá lehet mondani, hogy flex-el, mert bár nem hajlítja be a karját, se semmiét, de ugyan azzal a céllal csinálja (pl. márkás cuccokat hord és azokkal villog).
2021. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

9# Köszi. :)

Nem vagyok idős, de nem értem miért kell ez, ha van rá magyar szavunk. Na de nem térítem el a témát.

2021. jún. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!