Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek egy fiúnak nehezeb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy fiúnak nehezebb találni egy normális lányt vagy pedig egy lánynak nehezebb találni egy normális fiút?

Figyelt kérdés

Ma voltam egy randin igaz nem lett sikeres, de elég sokat beszélgettünk korábbi ismerkedésekből és meghökkentő volt hallgatnom, hogy milyen pasik vannak.

Amikor egy lánnyal beszélgetek a pasikról szinte mindig azt hallgatom, hogy milyen sok átverős srác van esetleg olyan aki egyszerűen elviselhetetlenül a lelki terrort tartja az egyetlen eszköznek, hogy felszedjen egy lányt vagy pedig menőnek képzeli magát egy tunningolt Volkswagen Golf miatt és egy kamu Gucci felső miatt..


Amikor én ismerkedek lányokkal gyakorta fogni ki olyanokat akik szintén kizárólag a szexre hajtanak, akik szintén levakarhatatlanok, esetleg ribizlis előéletük van ami nem valami vonzó meg egyéb “nyalánkságok”


Szerintetek kiknek nehezebb az ismerkedés? A lányoknak vagy a fiúknak?



2020. jún. 11. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Lányoknak
Fiúknak
Egyenlően nehéz találni egy ideális partnert a másik nemből
21. században nincsenek nemek ezért ez egy értelmetlen kérdés
78 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A normális pár értelemszerűen azt jelenti, hogy a 2 fél összeillik, esélyes a közös jövő. Mivel minden ember más, mindegy, hogy fiú vagy lány az illető, ugyanolyan nehéz megtalálni az embernek a "másik felét".
2020. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebben azért elég vastagon benne bír lenni, hogy toleranciában és rugalmas fejlődni akarásban mennyire jók, ennek a tetejére jön még rendszerint nagy, barna öntetként a kommunikáció kérdésköre.
2020. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a férfi oldalról tudom ezt a helyzetet megközelíteni. Előre is mondom, hogy nem általánosítok, tudom, hogy jópár rendes lány van, csak a tapasztalataimat mondom. Én már az általánosban is azt vettem észre hogy elég sok lányt a felszínesség érdekli, hogy ki milyen izmos, vagány, köcsög. Erre bukott a legtöbb. Gimiben ez azzá változott, hogy ki a menő, és ki bírja a legtöbb piát lenyelni húzóra. De már láttam a változást, egyre több lány kezdett normálisabb srácok felé kacsintgatni, találtam is magamnak pár lányt, akikkel azóta is jó barátok vagyunk. Egyetemen már egyértelműen a személyiség a lényeg, a rendesek a nyerők a legtöbb lány szemében. Itt is úgyszint találtam pár nagyon rendes lány, akikkel jóba vagyok. DE! Nagyon nehéz ez a helyzet, mert a legtöbb rendes csaj már foglalt, mert ezt már más is észrevette előttem itt-ott. Szóval ezek miatt az okok miatt tudom mondani a srácok oldaláról, hogy egy normális, átlagos srácnak rendkívül nehéz találni egy olyan rendes lányt, aki szingli is. Sejtem, hogy hasonló a női oldalról ez, de őszintén kíváncsi vagyok a másik oldal tapasztalataira is.

19/F

2020. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a női oldalról úgy látom, mindkettő félnek egyenlő nehéz, mivel a lányok között is vannak elég nyafogós, esetleg elkényeztetett apuci kislánya akinek csak az kell, de azért volt már pár hímnemű ismerősöm akit csak az vett rá, hogy kapcsolatban legyen. De lányokból is vannak normálisak, akiket nem a pénztárca meg a kinézet hajt, hanem a tényleges szeretet és a tulajdonságok. A fiúk sem mind csak játéknak használják a lányokat. Ha az ember keres, előbb-utóbb talál.

18/L

2020. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!