Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz lányok, azért vagytok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lányok, azért vagytok szüzek, mert csak az igazival tervezitek, vagy már szívesen átélnétek az első közösülést, csak izgultok, illetve nincs partner hozzá?

Figyelt kérdés
Mennyire erős a vágy,már ha van,és mivel csillapítsátok?

2020. jan. 1. 07:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nincs partner hozzá. Sokan nem hiszik el, hogy nincs tapasztalatom benne... Hát igen, eddig én is vártam az igazira. :) Azóta is várok... A környezetemben itt azt tapasztaltam, a legtöbb pasinak csak nyűg egy szűz lány. De most mégis hogyan ne legyek szűz, ha rögtön viszakozni kezdenek és inkább otthagynak, amikor kiderül még az vagyok? :)
2020. jan. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
#1 Hát, te most kapni fogsz pár "szerelmes" levelet.
2020. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

1-es

Azért problémás egyeseknek hogy szűz vagy mert lazább kapcsolatot szeretnének és általában a lány nagyon kötödik az elsőhöz utána, ez nekik nyüg lenne.

2020. jan. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Ki mondta hogy egyáltalán el akarom veszíteni a szüzességem? 😎
2020. jan. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vis Maior válasza:
1-es, mondjuk ez alapvetően az éretlensegüket mutatja: mert persze, nagyobb felelősség elsőnek lenni, mint tizediknek, de a másik oldalról az is nagy élmény, hogy te vezethetsz be valakit az erotika világába. Viszont aki ettől megtettem, az lehet, hogy jobb is, hogy nem lesz neked az első...
2020. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
10%
Mert az igazival tervezem,de nem is akarom elveszíteni :D
2020. jan. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
87%
Szándékosan azért hogy ne legyek szűz, nem fogok le feküdni valakivel. A barátommal tervezem nem egy idegennel.
2020. jan. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pontosan.. 18 évesen még nem volt barátom, és ezévben túl elfoglalt legyek hogy legyen valakim, viszont ha lesz valaki olyan, akit igazán szeretek, akkor vele is szeretném elvesziteni.. Nem akárkivel~
2020. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Senki sem hiszi el, hogy szűz vagyok mikor szóba kerül.. Nem volt eddig párkapcsolatom csak úgy meg random nem szeretném elveszteni mert ez egy olyan dolog amire sokáig emlékszel. Várok az igazira. Ennyi
2020. jan. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én nem mondanám hogy az "igazira" várok de legalább az első barátomra ami jelenleg nincs

Amúgy ha lenne sztem megtenném

2020. febr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!