Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Nem bírom már

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom már

Figyelt kérdés

Annyira magányos vagyok és elkeseredett. Nagyon magam alatt vagyok. Valaki aki esetleg velem egy cipőben jár van kedvetek beszélgetni?

20/L



2021. júl. 1. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Van de inkább személyesen, ennek a netes anonim chatelésnek semmi értelme, egyszer csak eltűnik az ember és annyi.
2021. júl. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem szokásom :D

Írj ha úgy van

2021. júl. 1. 17:10
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Írhatsz, bár lehet fiatal vagyok.

L

2021. júl. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért érzed magad magányosnak? Nem kedvelnek a srácok? Nincs önbizalmad? Esetleg nem nézel ki úgy, mint egy top csaj?

Talán könnyebben tudnék segíteni, ha ezekre a kérdésekre válaszolsz (akár priviben, ha itt nem akarsz).

2021. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Társkeresési, vagy baráti beszélgetést szeretnél kezdeményezni? Amúgy írj nyugodtan!

19F

2021. júl. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Ennyi információból nem lehet valid tanácsot nyújtani.

Ha kifejtenéd.

2021. júl. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért érzed úgy?

Írj ha beszélgetni szeretnél :)

2021. júl. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is írhatsz bátran

Hasonló cipőben vagyok

2021. júl. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!