Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kezdeményezhet egy lány is ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezhet egy lány is ha tetszik neki egy fiú? Lányok ti szoktatok? Ha igen hogy? Fiúk hogy reagálnátok ha a lány kezdeményezne?

Figyelt kérdés
2021. júl. 17. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám, ha bejönne a lány. És ignorálnám, ha nem, de akkor sem lenne katasztrófa. Ennyi.
2021. júl. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb dolog lenne, ha egy olyan lány kezdeményezne, aki bejön
2021. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Simán kezdeményezhet lány is, ma már senki sem lepődik meg ezen.:) Hozzám úgy közeledett egyszer egy lány, hogy ismerte a hobbijaimat és azonnal megkeresett messengeren, ha valamelyik hobbimmal kapcsolatban felmerült benne egy kérdés. (Pl.: érdekel a csillagászat és párszor írt, hogy épp melyik bolygók látszanak.) Fiúként örülnék, ha egy nekem szimpi lány kezdeményezne, de később azért én is átvenném az irányítást.:)
2021. júl. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan a lánynak kell kezdeményezni, ha neki tetszik a fiú. Mindig az kezd, aki akar valamit a másiktól.
2021. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, persze. Szeretjük. Ha exem nem nyomul sose járunk.
2021. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Fúúú.... Miért nem lehet felfogni hogy nem csak a fiú kezdeményezhet?


Egyébként mindenki örül. Maximum elutasít. Ugyanaz mint a lányoknál.

2021. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma már általánosan elfogadott, de évtizedekkel ezelőtt szokatlan volt, mégis voltak boldog házastársak. Tudok olyan esetről, hogy 1951(!)-ben a lány kezdeményezett, következő évben összeházasodtak és voltam a 60. évi aranylakodalmukon.
2021. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én írtam egy osztálytársamnak(!) most ballagtunk. Leírtam neki, amit gondoltam, ő mondta, hogy ez kölcsönös. Most együtt vagyunk. Pedig ez azért durva, hogy ha kioffol, az egész osztály megtudta volna.🥰


Szerintem kezdeményezhet mindkét fél

2021. júl. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szia! én szoktam kezdeményezni de van amikor rosszul sül el a dolog.. de én általában mielőtt megmondanám neki amit érzek 2-3 héttel azelőtt elszoktam hívni pl. moziba,állatkertbe meg ilyen egész napos programokra, hogy jobban megismerjem és ha szimpatikus marad akkor üzenetbe megírom neki (:
2021. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!