Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen utalásokkal éreztethetn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen utalásokkal éreztethetném egy lánnyal, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Ő is csak utalásokat tesz, ezért egyelőre én sem mondanám ki nyíltan. Hogyan utalhatnék rá, hogy tetszik nekem?

2021. aug. 5. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Leírtad hogy ő is utalásokat tesz, tehát valszeg bejössz neki. Te vagy a fiú, ne legyél töketlen hanem állj a csaj elé aztán mond meg neki hogy hogyan érzel, ne ilyen f@szságokat csináljál hogy jeleket küldözgess... Kivéve persze ha óvodába jársz, de akkor az oldalon se lenne a helyed
2021. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Légy bátor és szólítsd meg végre!
2021. aug. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Kérek mindenkit, hogy a kérdésre válaszoljon!
2021. aug. 5. 20:25
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
A kérdésre válaszoltak. Csak nem akarod megérteni.
2021. aug. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha nem vagy megelégedve a válaszommal, akkor konkrétabb leszek: vegyél neki egy briliáns ékszert, ebből biztosan tudni fogja, hogy ő tetszik neked.

ÁMDE NEM BIZTOS, hogy ő is ugyanígy érez. Na, pont ezért kell közelítened feléje, szólítsd meg őt, járjatok sokat és ismerjétek meg jól egymás belső énjét. Az, hogy sokáig bámulod még nem sokat jelent.

2021. aug. 6. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Annyiszor fogok mindenkit lepontozni, ahányszor nem a kérdésre válaszol...
2021. aug. 6. 08:49
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Az a baj hogyha minket lepontozol az a kutyát nem érdekli, de te ettől még ugyanolyan pancser leszel az életben, mert kénytelen vagy egy lány elé állni és megmondani neki az igazat, remélem azért érzed a különbséget melyikünknek is rosszabb:DDDD

1-es voltam, jó csajozást öcskös

2021. aug. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

#7 Egy 100%-os válasz után hiszek majd neked.;)


Amúgy a kérdésre még mindig nem kaptam választ...

2021. aug. 6. 11:25
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

"Hogyan utalhatnék rá, hogy tetszik nekem?" Ez volt a kérdés.

"állj a csaj elé aztán mond meg neki hogy hogyan érzel". Hát ha ez nem a kérdésre válasz, akkor nem tudom mi.

"Légy bátor és szólítsd meg végre!". Szerintem ez is válasz.

A kérdésedben az "utalhatnék" szó értelmezhetetlen, mert mivel már jeleket adtál neki, az utalás már megtörtént, nem egyszer.

Szóval hova akarsz még "utalni"?

2021. aug. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Hagyjad, szegény képtelen megérteni:D Ha ennyire értelmetlen és makacs akkor meg is érdemli a sorsátxdd
2021. aug. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!