Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Normális, ha egy kapcsolati lehetőségről azt gondolom, hogy "túl szép lenne"? Úgy értem, egy olyan álom, amiből nem akarnék felébredni. Természetesen nem tökéletes a másik, ez egy tévhit, én is tudom, de a rózsaszín köd ott van, szerintem nem kell elmagyarázni. Nem tudom mennyire egészséges nem belemenni egy kapcsolatba, mert túl fájdalmas lenne elveszíteni, vagy máshogyan ér véget. Nyilvánvalóan nem jó eleve így hozzáállni a dologhoz, de talán tapasztalat miatt gondolkodik így az ember. 18/F

2021. aug. 6. 23:52
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Ez kishitűség.

Fogd fel az életet természetesnek és természetesen.

Tudj róla, hogy nemcsak neked vannak szorongásaid,

hanem a másiknak is, csak legfeljebb tudja kezelni.

LAZÁN ÉS KÖNNYEDÉN! - ez legyen a jelszavad.

2021. aug. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A párkeresés KERESÉS (benne van a kifejezésben).

Hej, de jó világ lenne, ha valaki megtetszik Neked, aztán máris az öledbe hullna! Gondolj arra is, hogy nem biztos, hogy neki szimpatikus vagy. Ha egy - két lány nem akar veled összejönni, az nem azt jelenti, hogy a későbbiek sem akarnak.

Fordítsuk meg a helyzetet: kezdeményez nálad egy lány, de Neked nem jön be valami oknál fogva. Ugye, nem kezdesz ki vele, hiszen nem szimpatikus. Ezért most már ő se akarjon kezdeményezni a fiúknál? Ma már általánosan elfogadott, ha a lány kezdeményez. Vagy bejön a vágya, vagy csalódik. De nem szabad félni az elutasítástól, ill. attól, hogy nem veszi a lapot (pl. nem válaszol, kifigásokat talál stb.).

2021. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem vágsz bele, sose tudod meg. Mi most itt találgathatunk neked, de csak az a biztos, ami megtörténik.
2021. aug. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!