Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 16-17 éves lányok! Hol ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves lányok! Hol ismerkedtetek meg a barátotokkal?

Figyelt kérdés
Az osztályból nem szeretnék összejönni senkivel (szerintem érthető okokból), azon kívül pedig nem igazán vannak fiú barátaim. Így nem tudom, hol tudnék ismerkedni...

2021. aug. 26. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A szüleimnek van egy nyaralója egy kempingben és a párom szüleinek is, mi így ismertük meg. Az előző párommal pedig egy korcsolya pályán, odamentem hozzá és elkértem az instagram nevét:)

Azt tudom neked ajánlani hogy ha valaki megtetszik neked és szívesen megismernéd, menj oda nyugodtan és kérj egy elérhetőséget. Tudom félsz ha elutasít, de egyszer élünk!

17L

2021. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nem kínos csak így odamenni egy sráchoz, és elkérni az insta-nevét? Legalábbis én fordított helyzetben nagyon meglepődnék
2021. aug. 26. 22:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából ki hogy érzi. Először én is féltem odamenni és úgy gondoltam hogy kínos, de mégis rávettem magam. Mondom ha az egyszer élünk elvvel gondolkodsz és van melletted valaki aki bíztat akkor menni fog.
2021. aug. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Pawel166 ***** válasza:
36%
Ha jól nézel ki és szabad elméd van akkor nekem írhatsz
2021. aug. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy kocsmába jártunk. XD
2021. szept. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Másik osztályokból?
2021. szept. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!