Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ?Eddig párszor odamentem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

?Eddig párszor odamentem egy két lányhoz, megkérdezni a nevét, vagy csak úgy köszönni. Eddig soha nem volt semmi… lekezelőek voltak, vagy csak elmentem, vagy csak néztek rám. Most van egy lány aki nagyon megtetszett a suliban, idén jött, 9. Osztályos

Figyelt kérdés

Én most vagyok 10 osztályban. Oda szeretnék hozzá menni, de hozzá komolyan. Csak nem tudom mivel menjek oda, mit mondjak. Illetve mikor? Akkor is jó ha ott vannak a barátnői? Vagy inkább ha egyedül van? És mit mondjak neki? Csak a nevét tudom, de azt is úgy hogy mást küldtem oda hozzá. Szóval mit mondjak? Mikor menjek? Segítsetek kérlek, semmi ötletem.



Ui.: ha elutasít mit tegyek? Hagyjam, vagy próbálkoznom kell tovább? Fogalmam sincs. Lehet az meg idegesítő, vagy nem?


2021. szept. 2. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi kérdéstől egyszerre, én is a falnak mennék. Elöször is relax.

Nálam ezek a dolgok ismeretségen át mentek, ha tudod a teljes nevét keress rá fb-n ha visszajelöl talán van esélyed. Ha így van beszélgetsz vele spontán dolgokrol hobby, hogy érzi magát itt stb. 1-2 óra alatt leszürheted a viselkedésén hogy van e esélyed a továbbiakban vagy nincs. Ha van, és érdekled őt onnantól kezdve már jön az magától..

2021. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem érdekled, ne erőltesd mert nincs értelme.
2021. szept. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh :(. Akkor hiába küzdenék, semmi értelme?
2021. szept. 2. 14:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed hogy közömbös irántad, netán nem ír, nem érdekled akkor m8nek eröltetnéd? Annak csak égés a vége.
2021. szept. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs küzdelem. Ha te is tetszel neki, akkor benne lesz, ha nem tetszel neki, akkor nem lesz benne. Azonnal eldől.
2021. szept. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokkal jobb lenne, ha "csak úgy" tudnál vele beszélni. Ha van valamilyen iskola után rendszeres dolog, mint szakkör, klub, stb., akkor ott tudnál vele többször beszélni.

Ha csak úgy odamész hozzá, hogy:

- Szia! Pityu vagyok. Elhívhatlak randira?

Akkor 99%, hogy nem lesz a válasz.

Akkor fog igent mondani, ha véletlenül éppen nagyon bejössz neki.

2021. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!